جستجو
برنامه بعدی
 

اخبار قابل توجه  / حرف دل

قدرت استاد، از خوابهای ما برای آموزش استفاده می‌کند و همچنین در لحظاتی از روز که پذیرا هستیم، آموزش می‌دهد.

2022-11-28
جزئیات
دانلود Docx
بیشتر بخوانید
در خواب دیدم که استاد در یک چادر بزرگ کیک می پزند، جاییکه میزی طولانی با شیرینی های زیاد بود. استاد در گوشه ای از چادر ایستاده بودند و کیسه مخصوص تزئین خامه در دست داشتند. در کنار ایشان، متشرفین در صف بودند تا کیک های خود را بگیرند. با هیجان در صف جلو رفتم اما به نوعی ظرفی که در دستانم برای نگه داشتن کیک ها بود، مناسب نبود. شیء عجیبی بود که در این رویا نمی توانستم آنرا تشخیص دهم، پس وقتی به استاد نزدیکتر می‌شدم، دلهره داشتم و همزمان امیدوار هم بودم که بتوانم یک برش کیک داشته باشم.

استاد با دیدن ظرف عجیب من، هیچ نشانه ای از تعجب نشان ندادند بلکه مدام لبخند می‌زدند در حالیکه ظرف مرا با احتیاط پاک می‌کردند کم کم آنرا با گُلهای ساخته شده از خامه وگان تزئین ‌کردند گویی با ظرافت و دقت از یک نوزاد مراقبت می‌کرند، ظرف بسیار متفاوتی که آورده بودم را آماده می‌کردند. در این رویا، حس کردم بخشی از وجودم که جامعه نپذیرفته بود، پذیرفته شد. جریانی ملایم و گرم به اعماق قلبم جاری شد و باعث شد احساس خوشحالی و گرمی کنم...

بعد از اینکه کیک را گرفتم، می خواستم آنرا برای بعداً نگه دارم و بعدا لذت ببرم؛ اما کیک ناگهان خود را تغییر داد، گویی زنده است. خامه وگان به بافتی نرم و اسفنجی مانند تغییر شکل یافت. آنقدر شگفت زده شده بودم که با عجله همه را بلعیدم و بلافاصله از خواب بیدار شدم. بعد از بیدار شدن، بسیار شاداب بودم.

من قبلا اغلب کابوس می دیدم و آرامش و خواب راحت برایم آسان نبود. اما این رویا چنان شادی بخش، آرام و ملایم بود که پس از بیداری، سبکی غیرقابل توصیف و برکت زیادی را در قلبم احساس کردم. به نظر می‌رسد که استاد در رویای من، کاستی‌های مرا برطرف و ناامیدی مرا از پذیرفته نشدن در زندگی واقعی برطرف کردند و به قلب آشفته‌ام اجازه دادند تا در آرامش باشد و احساس دلگرمی‌ کند. و این کیکِ تغییر یافته به من یادآوری کرد که همه چیز در دنیا گذراست و نباید همه چیز را با ذهن مدیریت کرد. تنها با پیروی از راهنمایی های استاد درون و سازگاری با شرایط در حین عمل کردن مطابق با شرایط می‌توانم دلبستگی ها را رها کنم و به آرامش و شادی برسم.

استاد، ممنونم که چنین رویای آرامش بخشی را به من دادید. امیدوارم دوستان متشرف نیز با شنیدن داستانم بتوانند از صلح و آرامش بهشت لذت ببرند. باشد که استاد در سلامت کامل باشند و همه آرزوهای شما محقق شود. باشد که تیم سوپریم مستر تلویزیون غرق در برکات بهشتی باشند. سین- یینگ از تایوان (فورموسا)

سین- یینگ نیکبخت، از اینکه رویای درونیِ فوق العاده تان را با ما سهیم شدید، متشکریم. عشق عظیم استاد، مرهمی است که قلب ما با وجود کاستی ها و تجربیات ما در این دنیا برای شفا و پذیرش واقعی خودمان نیاز دارد. استاد فراتر از ظواهر را می بینند و از همه ابزارها استفاده می کنند تا به ما برکت دهند و ما را با خود واقعی مان بیدار کنند. ما خوشحایم که چنین رویای شفابخشی را دیدید تا به شما در سفر معنوی تان کمک کند. باشد که شما و هموطنان سرزنده تایوانی شما همیشه صلح را تجربه کنید. در پناه خیر الهی باشید، تیم سوپریم مستر تلویزیون

این پیام پرمهر استاد برای تشویق شما است: "سین- یینگ صادق، از معصومیت تان و پیامی که در مکاشفه درونی زیبای شماست تحت تاثیر قرار گرفتم. بسیاری از مردم، دنیا را بعنوان مکانی دلپذیر و قابل قبول تجربه نمیکنند، درنتیجه ما رنج، درد و تردید زیادی نسبت به خود داریم. استاد می آید تا ما را با تجربه عشق واقعی مورد لطف قرار دهد تا بتوانیم درد خود را شفا و آنرا به آگاهیِ روشنگرانه تبدیل کنیم. در واقع در این دنیا هیچ چیزی نیست که گذرا نباشد و خوشبختی واقعی را به ارمغان بیاورد. من خوشحالم که معنای رویای تان را دریافت کردید و آن به نوعی قلب و ذهن شما را شفا داده است. به یاد داشته باشید که هر روز مدیتیشن کنید و هر زمانی که میتوانید بیشتر مراقبه کنید. قبل از خواب، در رختخواب نیز به مدیتیشن بنشینید، بنابراین در زمانی که می خوابید، شما در حالت مدیتیشن خواهید بود. اینکار به شما کمک میکند تا بجای کابوس، رویاهای بهتری داشته باشید. قدرت استاد، از خوابهای ما برای آموزش استفاده می‌کند و همچنین در لحظاتی از روز که پذیرا هستیم، آموزش می‌دهد. باشد که نور بودا برای همیشه بر شما و مردم فروتن تایوانی (فورموسا) بدرخشد."
بیشتر تماشا کنید
آخرین ویدئوها
2023-02-03
163 نظرات
35:18

اخبار قابل توجه

2023-02-02   45 نظرات
2023-02-02
45 نظرات
2023-02-02
85 نظرات
به اشتراک گذاری
به اشتراک گذاشتن در
جاسازی
شروع در
دانلود
موبایل
موبایل
آیفون
اندروید
تماشا در مرورگر موبایل
GO
GO
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید