جستجو
برنامه بعدی
 

اخبار قابل توجه  / حرف دل

Master's Power Is the Instrument of God's Divine Will. Without God, Humans Are Very Vulnerable to the Negative Power

2022-09-12
جزئیات
دانلود Docx
بیشتر بخوانید
استاد اعظم چینگ های عزیز و تیم سوپریم مستر تلویزیون، من این نامه را مینویسم تا خوابی که اخیرا دیده ام را به اشتراک بگذارم. در خوابم، یک بُمب به محله مان اصابت کرد و نیروهای منفی به آنجا هجوم آوردند. خوشبختانه من جواهرات سماوی اس.ام (دیدن از طریق روح) را به همراه داشتم. طرح‌های جواهرات استاد دارای قدرت محافظتی عظیمی هستند که نیروهای منفی نمی‌توانند از آن عبور کنند. زمانیکه جواهرات سماوی اس.ام را به تن داشتم نیروهای منفی حتی نمیتوانستند مرا ببینند مگر اینکه خودم می خواستم. می دانستم که باید نیروهای منفی را دور کنم. پس، مجهز به حفاظت استاد، توجه آنها را جلب کردم و آنها شروع به تعقیب من کردند. من شروع به پرواز کردم و خیلی زود از دید آنها ناپدید شدم. می دانستم که آنها تا دوردست ها به دویدن ادامه خواهند داد.

مهربان ترین استاد، برای هدیه دادن طراحی های جواهرات زیبا، قدرتمند و محافظت کننده تان به دنیای ما و بخاطر تمام کارهایی که برای کمک به ما و اعتلای جهان انجام میدهید از شما سپاسگزارم. اگرچه ذهن انسانی ام فقط میتواند بخش کوچکی از همه کارهایی که شما برای ما انجام می دهید را درک کند، اما می دانم که، فقط به خاطر شما و فداکاری های بیشمار شما است که ما هنوز زنده ایم. باشد که شما همواره ایمن و سلامت باشید.

من با تاثر می دانم که نیروهای منفی ای که در خواب دیدم نتیجه کارهای وحشتناکی است که مردم با همنوعان انسان و همزیستان مان اشخاص- حیوان انجام میدهند و من دعا می کنم که بشریت به سرعت توبه کنند و سبک زندگی وگان خیرخواهانه را در پیش بگیرند و بطور مجدانه برای صلح در زمین ممارست معنوی کنند. با احترام، "اَبیگیل" از آمریکا

"اَبیگیل" قدرشناس، از به اشتراک گذاشتن خواب شگفت انگیزتان متشکریم! این به وضوح نشان می دهد که چگونه "قدرت استاد" بهترین محافظی است که میتواند در این زمان پاکسازی روی زمین از ما در برابر نیروی منفی حفاظت کند. تا وقتی که با پیروی از احکام و ممارست خوب به وظیفه مان عمل کنیم هم حالا و هم برای همیشه در امان خواهیم بود. ما بسیار قدردان این رحمت الهی هستیم! باشد که به لطف خداوند، شما و آمریکای شریف بی نهایت سربلند باشید، تیم سوپریم مستر تلویزیون

همچنین استاد این سخنان مهرآمیز را برای شما دارند: «اَبیگیل شایسته، قدرت استاد، ابزارِ ارادۀ الهی خداوند است و برای این است که همه موجودات به آگاهی روشن ضمیری بازگردند. دنیای ما در آشفتگی است زیرا افراد کمی خود واقعی شان را می شناسند. من فقط دعا می کنم که افراد هرچه بیشتری بیدار شوند تا چشم اندازهای تاریک آینده محقق نشوند. بدون خدا، ما هیچ چیز نیستیم و در برابر قدرت منفی بسیار آسیب پذیر هستیم. باشد که همه انسان ها این را درک کنند و به سرعت به نور درون شان بازگردند. باشد که شما و مردم مهربان آمریکا از راه های بهشت پیروی کنید تا به آغاز "عصر طلایی بر روی زمین" کمک کنید.»
بیشتر تماشا کنید
آخرین ویدئوها
2023-03-27
649 نظرات
34:54

اخبار قابل توجه

2023-03-26   14 نظرات
2023-03-26
14 نظرات
2023-03-26
806 نظرات
36:02

اخبار قابل توجه

2023-03-25   153 نظرات
2023-03-25
153 نظرات
2023-03-25
691 نظرات
به اشتراک گذاری
به اشتراک گذاشتن در
جاسازی
شروع در
دانلود
موبایل
موبایل
آیفون
اندروید
تماشا در مرورگر موبایل
GO
GO
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید