جستجو
برنامه بعدی
 

اخبار قابل توجه  / حرف دل

The nightmares caused by the abortions came to an end due to God’s infinite Grace and Spiritual Practice

2021-11-30
جزئیات
دانلود Docx
بیشتر بخوانید
در سخنرانی ای که در ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ از سوپریم مستر تلویزیون پخش شد، استاد گفتند که سقط جنین و کشتار به جهان آسیب می رساند و برای مردم فجایع به بار می آورد. من در این باره تجربیات زندگی واقعی دارم.

من ۶۱ سال دارم. وقتی ۲۳ ساله بودم، دو بار به درخواست مادرشوهرم سقط جنین کردم. او فکر میکرد که من تازه ازدواج کردم و از نظر مالی در شرایطی نیستم که بتوانم بچه بزرگ کنم.

من به عنوان یک دختر روستایی که با یک خانواده شهری ازدواج کرده بودم، چیز زیادی نمیدانستم و فقط میتوانستم از آنچه مادرشوهرم ترتیب داده، پیروی کنم. با اینکه احساس خوبی نداشتم، اما سقط جنین را یک موضوع مهم نمیدانستم، چون چیزی نمیدانستم یا جنین ها را نمی دیدم. اما چند سال بعد، احساس افسردگی داشتم و غمگین بودم، طوری که گویی سنگ بزرگی بر قلبم سنگینی میکرد. فکر میکردم این به خاطر قرابت بد با مادر شوهرم است. او همه جور مانعی برایم ایجاد میکرد و زندگی را برایم سخت کرده بود. ازدواجم در نهایت به طلاق انجامید.

در ۳۰ سالگی، شانس نصیبم شد و استاد را یافتم و شاگرد ایشان شدم. کمی بعد از تشرف توانستم آزادانه به بهشت و جهنم پرواز کنم. از چیزهای زیادی مطلع شدم و حتی از خویشاوندان و دوستان مرحومم دیدار کردم.

همچنین دو بچه ای که از دست داده بودم، یک دختر و یک پسر را دیدم. آنها بزرگ شده بودند و در کنار من می ماندند. وقتی در سامادی بودم، دختر به نزد من آمد و گریه کرد و گفت مورد زورگویی قرار گرفته و ناخن هایش کشیده شده و درد غیر قابل تحملی در او ایجاد کرده است. او مدام گریه میکرد و میگفت: "مامان، درد دارد." پسر هم آمد و گفت خیلی در رنج و گرسنگی است. او من را سرزنش کرد که او را بدنیا نیاورده ام.

من ترسیده بودم و در رنج بودم. بیشتر مدیتیشن کردم و به استاد دعا کردم تا از آنها مراقبت کند و به آنها کمک کند. یک شب آن دختر در یک لباس رسمی زیبا آمد و شادمانه به من گفت که استاد او را به سالن نیلوفرآبی برده تا ممارست معنوی کند. پسر هم آمد و خداحافظی کرد. او گفت در حال تناسخ یافتن در چین است و بعد که بزرگ شد، تشرف خواهد گرفت و ممارست معنوی خواهد کرد.

کابوس های ناشی از سقط جنین بالاخره تمام شد. من خیلی متبرک هستم که استاد را ملاقات کردم. ایشان زندگی من را نجات دادند، چون در غیر این صورت در بن بست گیر افتاده بودم و برای خارج شدن از آن، نه راه پس داشتم و نه راه پیش. کسی که ممارست معنوی نکند، نمیتواند مثل من متبرک باشد. براستی که سقط جنین کاملاً بد است چون عقوبت به همراه دارد و باید بهای آن را پرداخت کرد. "مینگ- یا" از تایوان (فورموسا)

"مینگ- یا"ی راستین، همچنان که داستان شما در مورد رنج شما و فرزندان سقط شده تان را می خواندیم، اشک به چشمان ما آمد. متشکریم که شجاعانه این تجربه را با ما در میان گذاشتید تا دیگران نیز آموزش ببینند و همچون شما و فرزندان تان رنج نکشند. با تشکر صمیمانه از شما، امیدواریم که بهشت ها به روشنی بر شما، عزیزان تان و مردم مهربان تایوان (فورموسا) نور بتابانند و از اینرو شادی و آرامش بیشتری برایتان به ارمغان آورند. در صلح کیهانی باشید، تیم سوپریم مستر تلویزیون

حمایت پرمهر استاد در این پاسخ برایتان ارسال میشود: "مینگ- یای عزیز، این راه حل شادمانه برای این مصیبت گذشته به خاطر رحمت بیکران خداوند و نیز ایمان قوی، دعاهای صادقانه، پشیمانی و سرسپردگی شماست. بدون شفقت و قدرت بخششِ خدای قادر مطلق و ممارست معنوی، همه ما در این جهان گمگشته هستیم. با عشق فراوان برای شما و فرزندان عزیزتان. شما را در آغوش میکشم و دعا میکنم که نور الهی در درون همه موجودات، راه پیش رو را روشن کند و برای شما و کشور آرام تایوان (فورموسا) اقبال خوب به ارمغان آورد."
بیشتر تماشا کنید
آخرین ویدئوها
35:29

اخبار قابل توجه

2023-03-27   2 نظرات
2023-03-27
2 نظرات
20:34
2023-03-27
1 نظرات
2023-03-27
924 نظرات
34:54

اخبار قابل توجه

2023-03-26   132 نظرات
2023-03-26
132 نظرات
به اشتراک گذاری
به اشتراک گذاشتن در
جاسازی
شروع در
دانلود
موبایل
موبایل
آیفون
اندروید
تماشا در مرورگر موبایل
GO
GO
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید