جستجو
برنامه بعدی
 

اخبار قابل توجه  / حرف دل

ما باید همیشه در هر کاری که انجام می‌دهیم خدا را به یاد داشته باشیم و روی تمرین معنوی خود متمرکز بمانیم تا خود را از گرفتار شدن در تأثیرات این دنیای زودگذر حفظ کنیم.

2022-08-02
جزئیات
دانلود Docx
بیشتر بخوانید
یک بار در حین مدیتیشن، گروهی از روح های عصبانی با تابش نور قرمز، یکی پس از دیگری جلوی چشمانم ظاهر شدند. این نتیجه کشتار اشخاص- حیوان به دست انسانها بود. حیوانات خشمگین برای حمله به همه انسانها تبدیل به ویروس شدند.

نور قرمز آرام آرام وارد بدنم شد و به سلول هایم حمله کرد. وقتی متوجه شدم گلویم متورم و درد می کرد و نفسم تنگ شده بود، متوجه شدم که این ویروس کووید- ۱۹ است. من فوراً به ویروس گفتم: "اگر در این زندگی یا زندگی قبلی به شما صدمه زدم، لطفاً مرا ببخشید، و برای شما آرزوی رهایی دارم." سپس شروع به انجام مدیتیشن صوت (بهشتی درونی) کردم. به تدریج، جریان نور و صوت درونی (بهشتی) نور قرمز عصبانی را از بین برد و من شروع به احساس بهتری کردم. سپس چایی که استاد برای درمان آنفولانزا به ما آموخته بود را دم کردم و نوشیدم و آرام آرام بهبود یافتم.

مدیتیشن واقعا مهم است. (استاد یک بار گفت که اگر به اندازه کافی مراقبه نکنیم، عواقب آن را متحمل خواهیم شد.) ذکر پنج نام مقدس و هدیه در هر زمانی می تواند از ما محافظت کند. اگر به اندازه کافی مراقبه کنیم، بدن ما انرژی قوی خواهد داشت طوری که انرژی منفی نمیتواند وارد شود.

به یاد دارم زمانی که استاد صورتم را لمس کرد، می‌توانستم جریان الکتریکی قوی را که با سرعت بسیار بالایی در رگ‌های خونی استاد جریان دارد، حس کنم. آن جریان آرام آرام وارد بدنم شد و جریانی از عشق خدا اشک مرا درآورد. من در اقیانوس عشق خدا غوطه ور بودم و کاملاً پر از این انرژی عاشقانه بودم.

وقتی در میان جمعیت قدم می زنم، متوجه می شوم که افکار منفی مردم مانند یک تکه لوبیا سبز است که فوراً وارد ذهن من می شود اما بلافاصله توسط نیروی درونی ام به بیرون انداخته می شود. دنیا مانند یک دیگ رنگ بزرگ است (به همین دلیل است که استاد به ما گفت که همیشه پنج نام مقدس را بخوانیم و برای محافظت از خود مراقبه کنیم) - اگر سوراخی وجود داشته باشد، انرژی منفی خارجی وارد بدن ما می شود. اگر همیشه مثبت فکر کنیم و کمتر حرف بزنیم، انرژی درونی ما کمتر به بیرون نشت می کند. هر چه بیشتر صحبت کنیم بیشتر نشت می کند. بنابراین، در مدیتیشن گروهی، استاد اغلب به ما می‌گفت که صحبت کردن را به حداقل برسانیم و به درون خود تمرکز کنیم تا به "سرزمین پاک" برویم.

چقدر خوشبختم که به لطف استاد و عشقش توانستم با خدا ارتباط برقرار کنم. من همیشه این سخنان استاد را به یاد می آورم، که "ارزشمندترین زمان برای شما از بدر تولد تا زمان مرگ، زمان مراقبه است. این بهترین کاری است که برای خودتان انجام می دهید..." من دعا می کنم که دنیای وگان بیاید و آرزو می کنم که استاد مأموریت شان را انجام دهد. "می- یون" از تایوان (فورموسا)

"می- یون" کوشا، از اینکه، عواقبی را در زمانیکه تمرین مراقبه خود را نادیده می گیریم به ما یادآوری کردید، متشکرم. ما صمیمانه دعا می کنیم که با راهنمایی فرشتگان آسمانی انسانها، دیگر چشمهایشان را نسبت به وگان شدن و مهربان بودن، نبندند. ​​برای شما و مردم ستودنی تایوان (فورموسا) لطف ابدی بهشت را آرزومندیم. تیم سوپریم مستر تلویزیون

استاد یک پیام محبت آمیز برای شما دارد: "می- یون صادق، شما به خوبی تجربیات خود را منعکس کردید. وقتی در دعاهایمان جدی باشیم، انرژی منفی از بین می رود. این که می دانم اکنون احساس بهتری دارید قلبم را سبک می کند. ما باید همیشه در هر کاری که انجام می‌دهیم خدا را به یاد داشته باشیم و روی تمرین معنوی خود متمرکز بمانیم تا خود را از گرفتار شدن در تأثیرات این دنیای زودگذر حفظ کنیم. باشد که شما و تایوان (فورموسا) صلح‌آمیز همیشه از برکات و کرامتی که بوداها اعطا می‌کند، لذت ببرید."

"یادم می آید که فکر میکردم آیا در این سبک جدید غذا خوردن قدرت و استقامت لازم را خواهم داشت تا در تیم المپیک حضور یابم یا نه. اگر نمی توانستم هم برایم مهم نبود. حذف تمام ظلم و ستم از بشقابم، مهمتر از هر کاری بود که باید انجام میدادم و در قلبم میدانستم که آنچه که برایش ایستاده ام شکل میگیرد." ~ دارنده مدال نقره المپیک "داتسی باوش" (وگان)
بیشتر تماشا کنید
آخرین ویدئوها
2023-03-27
649 نظرات
34:54

اخبار قابل توجه

2023-03-26   14 نظرات
2023-03-26
14 نظرات
2023-03-26
806 نظرات
36:02

اخبار قابل توجه

2023-03-25   153 نظرات
2023-03-25
153 نظرات
2023-03-25
691 نظرات
به اشتراک گذاری
به اشتراک گذاشتن در
جاسازی
شروع در
دانلود
موبایل
موبایل
آیفون
اندروید
تماشا در مرورگر موبایل
GO
GO
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید