جستجو
برنامه بعدی
 

اخبار قابل توجه  / حرف دل

پوشش محافظی که استاد به شاگردان می بخشند

2022-05-02
جزئیات
دانلود Docx
بیشتر بخوانید
بیش از دو سال از شیوع پاندمی کووید-۱۹ در سال ۲۰۲۰ می گذرد و هنوز ناپدید نشده است. بسیاری از مردم برای دریافت واکسن خود رفتند، در حالی که من کاملاً معتقدم که تمرین کنندگان معنوی متفاوت هستند! بنابراین، من برای زدن واکسن نرفتم، بلکه روی تمرین معنوی با پشتکار بیشتر تمرکز کردم.

در طی یک مراقبه گروهی در اوایل ژوئن ۲۰۲۱، در سامادی، خداوند به من اجازه داد محافظت از تمرین‌ کنندگان معنوی را ببینم: پنج پوشش محافظ زیبا در خارج از بدن وجود دارد! همه لایه ها نور ساطع می کنند!

لایه اول مانند لباس‌های ابریشمی سفید، خالص و روشن است که در کنار پوست ما قرار داشت. لایه دوم نرم است، مانند یک تکه لاتکس است که روی لایه اول پوشیده شده. لایه سوم مانند یک زره طلایی به سختی آهن است که نور خیره کننده ای را ساطع می کند و از بدن ما محافظت می کند.

سه لایه اول مانند لباس روی ما پوشیده می شود. لایه چهارم هاله ای خیره کننده است که مدام در اطراف بدن ما می چرخد. لایه پنجم به هاله لایه چهارم می چسبد و با شعله های لرزان در اطراف بدن ما ظاهر می شود. این هاله و این حلقه شعله با یکدیگر ترکیب می شوند. روشنایی و رنگ هاله و نور و انرژی شعله با توجه به سطح معنوی هر فرد متفاوت است. هنگامی که شخص، پنج نام مقدس را ذکر می کند، نور شعله و هاله، موج موج به بیرون تابش می کند.

ما هر روز با امنیت محافظت می‌شویم، به شرطی که از لحاظ معنوی با تمرکز، ثبات و جدیت تمرین کنیم!!! سپاسگزارم استاد، از لطف و عنایت شما. خدایا شکرت به خاطر نعمت ها، عشق و حفاظتت. فرشتگان از شما برای مراقبت و محافظت سپاسگزارم. استاد، بسیار دلتنگ شما هستم! "ژی-یو"، شاگرد شما از چین.

"ژی-یو" درخشان، خوشحال هستیم که بینش و قدردانی شما از متبرک بودن توسط استاد را دریافت می کنیم. اگر مردم دنیا خواستار صلح باشند و وگان شریف را انتخاب کنند، کووید می تواند به سرعت پایان میابد، و بشریت دیگر آزار نمی بیند. دعا می کنیم این روز زودتر فرا برسد. باشد که عشق کیهانی همه ما را متحد کند و برای شما و مردم خوش قلب چین شگفتی بیاورد. در نور آسمانی، تیم سوپریم مستر تلویزیون

ضمنا، استاد با خوشحالی به شما پاسخ می‌دهند: "«ژی-یو» گران‌ قدر، شما به شیوایی لایه‌های نور الهی، کالبد روحی، و همچنین اینکه چگونه پنج نام مقدس از شما، برادران و خواهرانتان محافظت و مراقبت می‌کنند، توضیح داده‌اید. شما را با عشق در آغوش می کشم. باشد که شما و مردم وفادار چین باشد که شما و مردم وفادار چین تا ابد در فیض فراوان بودا متبرک باشید."
بیشتر تماشا کنید
آخرین ویدئوها
2023-04-01
129 نظرات
37:22

اخبار قابل توجه

2023-03-30   56 نظرات
2023-03-30
56 نظرات
35:32

اخبار قابل توجه

2023-03-29   134 نظرات
2023-03-29
134 نظرات
به اشتراک گذاری
به اشتراک گذاشتن در
جاسازی
شروع در
دانلود
موبایل
موبایل
آیفون
اندروید
تماشا در مرورگر موبایل
GO
GO
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید