جستجوی تاریخ برنامه
از الی

Be vegan, Repentant = Save your soul!

00:01:20

Be vegan, Repentant = Save your soul!

ویژه!
2020-05-10   4200 نظرات
ویژه!
2020-05-10

پیام فوری استاد اعظم چینگ های خطاب به تمام رهبران جهان و دولتها

01:05:02

پیام فوری استاد اعظم چینگ های خطاب به تمام رهبران جهان و دولتها

رهبران محترم و مقامات دولتی، من واقعاً سپاسگزارم برای همه آنچه تا به امروز انجام داده اید تا به بهترین وجهی که می توانید به جهانیان کمک کنید. از همه شما متشکرم. این فقط یک یادآوری است، زیرا میدانم که شما می دانید چه کار صحیحی باید انجام دهید. شما باید از همه کسانیکه تحت مسئولیت تان هستند حمایت کنید- همشهری ها و همزیستان، یا به اصطلاح حیوانات. آنها کاملاً بی پناه و وابسته به رحمت قدرت انسانها هستند. واقعیت این است که چیزی به نام کشتار باشفقت وجود ندارد، چنین قتل قانونی که به طور گسترده نسبت به بی گناهان صورت میگیرد. جهان در حال سوختن است، و تهدید میکند که هر لحظه بدتر میشود و انسان ها و حیوانات با سرعت نگران کننده ای در حال نابود شدن هستند. بهشت و زمین ما را به بیماریهای جدیدتر و عجیب تری مبتلا می کنند. علائم ویرانگری در همه جا مشهود است. علایم هشدار دهنده به رنگ زرد در آمده اند و در سراسر جهان آشکار هستند! آب و هوای ما شتاب و شدت گرفته. دامپروری، ماهی، تخم مرغ، صنایع شیر و غیره، هر چیزی که مرتبط با حیوانات است، بدترین تولید کنندگان گاز کشنده متان هستند که سیاره ما را گرم می کند. پس، توقف این مشاغل بیرحمانه و خونین سریعترین راه برای خنک کردن زمین ما است. شما این قدرت را دارید که تمامی اینها را متوقف کنید. شما این امتیاز را دارید که "قانون وگان، توقف کسب و کارهای مرتبط با رنج حیوانات را اجرا کنید". هیچگونه درد و عذابی به هیچ موجودی، انسان ها و حیوانات وارد نشود. زیرا مهربانی، مهربانی را به وجود می آورد و شفقت، باعث شفقت می شود. رحمت باعث رحمت از سوی بهشت خواهد شد. و این "قانون وگان موثرترین روش برای نجات جهان ماست". پس دیگر از این تصمیم اجتناب ناپذیر فرار نکنید. فقط کافیست "قانون وگان را وضع کنید و آن را امضا کنید". قبل از اینکه خیلی دیر شود تصمیم درست را بگیرید، قبل از اینکه حتی برای پشیمانی هم خیلی دیر شود. قبل از اینکه غضب خداوند بیشتر بر ما فرود آید، با آب و هوای بدتر، بلاهای بیشتر، وحشت بیشتر، مرگ و میرهای بیشتر، از بین رفتن بیشتر منابع ارزشمند، فجایع مالی بیشتر. برای خداوند و همراه با خداوند کار کنید. بنابراین "با انجام کار درست، همین الان"، احساس سبکی، پاکی و خوشحالی می کنید. "قانون وگان" را برای نجات جهان مان وضع کنید. "وگانیسم را تبدیل به قانون کنید". مانند تمام برنامه های ما، بینندگان میتوانند این پیام را به صورت رایگان دانلود کنند و آن را برای رهبران محترم دولت، خانواده و دوستان شان ارسال کنند. خدا به شما برکت دهد. سه پیام ویژه اخیر دیگر: "پیام فوری استاد اعظم چینگ های به تمام کسب و کارهای مرتبط با گوشت و صاحبین دامداریهای صنعتی، و نیز ماهیگیری، تخم مرغ، شیر، خز، آزمایشگاهها، لوازم آرایشی و صنایع چرم"، "فراخوان فوری استاد اعظم چینگ های برای نجات جهان مان و دعا برای جهان وگان" و "پیام فوری استاد اعظم چینگ های خطاب به تمام رهبران مذهبی و معنوی" دانلود رایگان در این آدرس: SupremeMasterTV.com/download
ویژه!
2020-03-29   94415 نظرات
ویژه!
2020-03-29

PRAY FOR WORLD VEGAN

00:05:34

PRAY FOR WORLD VEGAN

click here to watch the full message
ویژه!
2020-03-20   18801 نظرات
ویژه!
2020-03-20

فراخوان فوری استاد اعظم چینگ های برای نجات جهان مان و دعا برای «جهان وگان» ۶ فوریه ۲۰۲۰

01:36:58

فراخوان فوری استاد اعظم چینگ های برای نجات جهان مان و دعا برای «جهان وگان» ۶ فوریه ۲۰۲۰

دیگر نمیخواهم حرفهایم را ملایم کنم. دیگر فرصت مان کم است. دنیای ما حقیقتا در وضعیت اضطراری قریب الوقوع است. بهشت عصبانی است. زمین عصبانی است. طبیعت عصبانی است، منتظر است و منتظر است تا ما به ذات دوست داشتنی و مهربان خود بازگردیم، همانطور که قصد خدا برایمان اینطور بوده است. برای ما انتظار می کشند که از این قدرت برای نجات دیگران و برای نجات خود و خانواده مان استفاده کنیم. به سیاره کمک کنید، حیوانات را نجات دهید. دنیای ما را نجات دهید.یک قهرمان باشید. ما با هم دعا خواهیم کرد. اگر به عدالت اعتقاد دارید، حتی اگر در این مقطع نتوانید وگان شوید، فقط دعا کنید که زوتر وگان شوید. برای "جهان وگان" دعا کنید. با ما دعا کنید در تاریخ تعیین شده یکشنبه، ۹ فوریه ۲۰۲۰ امسال، ساعت ۹ شب به وقت هنگ کنگ. دعاهای ما بسیار قدرتمند خواهند بود زیرا آن توسط بهشت ها و قدسیان و قدرت خدا پشتیبانی می شود. من اطمینان حاصل کردم که چنین شود. آن قدرت فوق العاده ای دارد که قبلا برای بشر ناشناخته بوده است، به خصوص اکنون که ما این را با هم انجام می دهیم، و شما وگان شدید یا دعا می کنید که وگان شوید یا می خواهید به کمک همه خصوصیت خیرخواهانه و ذاتی تان در درون خودتان، وگان شوید. این مؤثر و بسیار مؤثر خواهد بود. لطفاً به اعضای خانواده، دوستان تان، آشنایان تان بگویید، هر کسی را که می شناسید که با شما، با ما، برای یک جهان وگان دعا کند. برای آنها نیز خوب است. می توانیم حدود نیم ساعتمی توانیم حدود نیم ساعت «با همدیگر دعا و مدیتیشن کنیم». و همچنین می توانیم هر آخر هفته اینکار را ادامه دهیم، «هر یکشنبه». این کار را درکنار هر کار دیگری که انجام می دهیم، بکنیم تا زمانی که جهانی وگان پدیدار شود. اینکار را ادامه خواهیم داد. حتی صادقانه نشستن به مدت پنج دقیقه، بیست دقیقه، آن هم به پاکسازی دنیای ما، برای نجات فرزندانمان و داشتن یک زندگی شریف، شایسته و مطلوب کمک می کند، یک زندگی در خور فرزندان خدا. برای نجات بی گناهان به ما بپیوندید. برای نجات جهان ما به ما بپیوندید. خواهش میکنم! باشد که خداوند شما را برای همیشه و چندین برابر، در این زندگی وپس از آن برکت دهد. چند بمب ساعتی وجود دارد، نه فقط یکی. نیاز نیست که حتی برای تغییرات آب و هوایی صبر کنیم. تمام این انرژی خشم و اضطراب ما را هدف گرفته است. در مقایسه با این انرژی، بمب اتمی چیزی نیست. مثل اسباب بازی کودکان است. جهنم اجتناب ناپذیر است اگر ما شیوه زندگی خود را تغییر ندهیم. لطفاً به ما بپیوندید، تا هر یکشنبه، ساعت ۹ شب، (به وقت هنگ کنگ) مدیتیشن کنیم. هر کجا که هستید ساعتتان را تنظیم کنید هر کاری که می کنید، لطفا برای چند لحظه مکث کنید تا با ما، با من برای "جهان وگان" دعا کنید.
ویژه!
2020-03-11   69486 نظرات
ویژه!
2020-03-11

پیام «اضطراری» استاد اعظم چینگ های به تمام صاحبان شرکتهای مرتبط با گوشت حیوانات و صاحبان دامداری های صنعتی

00:54:00

پیام «اضطراری» استاد اعظم چینگ های به تمام صاحبان شرکتهای مرتبط با گوشت حیوانات و صاحبان دامداری های صنعتی

افراد یا گروه های عزیزی که با کسب و کار گوشت سرو کار دارید و صاحبان عزیز دامداری های صنعتی: لطفا توجه کنید، زیرا این برای شما بسیار بسیار مهم است. شما باید این را بدانید، قبل از اینکه برای شما خیلی دیر شود. این چیزی است که جهنم شما را بخاطر آن محکوم خواهد کرد:... شاید آنرا از روی قصد انجام ندادید. شاید درمورد آن فکر نکرده بودید، ولی باید درمورد آن فکر کنید، زیرا مربوط به شما میشود. شما به جهنم خواهید رفت رنج شما، خیلی بیشتر، هزار برابر بیشتر از آن حیوانات و انسانهایی است که بخاطر کسب و کار خونین شما، رنج میکشند. من دشنام نمیدهم (حقیقت را میگویم). زیرا خون روی دستان شماست. روی بدن شما است، روی موهایتان، در شکم شما، در نفس تان، در ریه های شما، در خودروهای شما، در خانه های شما. در غذای شما، در کفشهای شما، آن کفشهای چرمی که به پا دارید. در همه چیز. همه آنها با خون، لکه دار شده اند، در خون آغشته شده اند. همین حالا، تا زمانیکه وقت هست، تغییر کنید. یک زندگی جدید شروع کنید. قول میدهم که به نمایندگی از شما در تصمیم بهشت پادرمیانی کنم. زیرا من همچنین شما را دوست دارم، صرفنظر از کارهایی که انجام داده اید. پس کشتار را متوقف کنید. همین حالا متوقف کنید و توبه کنید، که جلوی رحمت خداوند به شما و عزیزانتان گرفته نشود. باشد که خداوند به شما کمک کند که بزودی بیدار شوید.
ویژه!
2020-03-10   109460 نظرات
ویژه!
2020-03-10

پیام فوری به همه رهبران مذهبی و معنوی از طرف استاد اعظم چینگ های

00:33:25

پیام فوری به همه رهبران مذهبی و معنوی از طرف استاد اعظم چینگ های

عالیجنابان محترم مذهبی، کاهن ها و کاهنه های بسیار محترم، راهبان و راهبه ها بسیار ارجمند ِ ادیان مختلف، بهترین آرزوها و دعاهای فروتنانه ام در رحمت خداوند، نثار سلامتی «شما» باد. اگرچه زمان من بسیار کم و باارزش است، بخاطر اینکه همچنان در حال یک اعتکاف با مدیتیشن متمرکز برای جهانی وگان و صلح جهانی هستم، اما دادخواست ضروری سیاره و جهان ما موجب اقدامی از طرف من می شود. احساس می کنم باید پیام های فوری را به شما عالیجنابان و افراد محترم ارسال کنم. «شما» به عنوان رهبران بزرگ معنوی، از ویرانی هایی که بر روی سیاره ما اتفاق می افتند نیز آگاهید که مستقیماً با تغییرات شتاب یافته آب و هوایی ناشی از رفتارهای ظالمانه و عادات بیرحمانه انسانها مربوط هستند که تغییر آنها وقتیکه از عشق استفاده شود، چندان دشوار نیست. لطفاً این حقیقت را به مؤمنان خود بگویید. به آنها بگویید که باید تغییر کنیم. زیرا «ما نمی توانیم بگوییم که فرزندان خدا هستیم اگر دیگر فرزندان خدا را میکُشیم. ما نمی توانیم ادعا کنیم که بودای آینده هستیم اگر دیگر بوداهای آینده را کشتار میکنیم» که ممکن است شکل انسانی داشته باشند یا به شکل حیوان باشند. «ما نمی توانیم بگوییم که خدا را دوست داریم و سپس خلقت او را بیرحمانه نابود کنیم. و اکنون ما در حال نابودی سیاره او هستیم که برای ما خلق کرده است.» لطفاً این را مجدداً و مجدداً به پیروان باایمان خود تعلیم دهید، آن افرادی که به «شما»، عالیجنابان و روحانیون محترم، به عنوان نماد شفقت و عشق قدیس گونه به نظر احترام مینگرند. در عشق خداوند باشید، از «شما» متشکرم. لطفاً به تماشا ادامه دهید تا اطلاعات بیشتری کسب نمایید. توصیه می شود که این برنامه را ببینید!
ویژه!
2020-03-09   71446 نظرات
ویژه!
2020-03-09

TOP 5 BAD BUSINESSES

00:01:38

TOP 5 BAD BUSINESSES

ویژه!
2020-02-14   7575 نظرات
ویژه!
2020-02-14

How to Veg for Starters

00:00:49

How to Veg for Starters

ویژه!
2019-12-25   6883 نظرات
ویژه!
2019-12-25

If Everyone Become Vegetarian

00:03:37

If Everyone Become Vegetarian

ویژه!
2019-12-17   7507 نظرات
ویژه!
2019-12-17

Meal of Fortune

00:01:33

Meal of Fortune

ویژه!
2019-12-01   7482 نظرات
ویژه!
2019-12-01

Protect the Bees

00:02:13

Protect the Bees

ویژه!
2019-11-07   7127 نظرات
ویژه!
2019-11-07

The Realization of Health: Book Intro

00:01:31

The Realization of Health: Book Intro

ویژه!
2019-10-23   7080 نظرات
ویژه!
2019-10-23

A Better Way to Use Taxes

00:02:57

A Better Way to Use Taxes

ویژه!
2019-10-22   6992 نظرات
ویژه!
2019-10-22
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید
زیرنویسها