جستجو
برنامه بعدی
 

اخبار قابل توجه  / حرف دل

رهروان "کوآن یین" به خاطر داشتن حفاظت "شیوه کوآن یین" در این دوران متزلزل، حقیقتاً متبرک هستند، به شرط اینکه صادق و کوشا باشند.

2022-05-13
جزئیات
دانلود Docx
بیشتر بخوانید
استاد اعظم چینگ های عزیز، میخواهم یکی از تجربه های درونی خود در حین سال نوی چینی را با شما درمیان بگذارم زمانیکه بر نور (درونی بهشتی) مدیتیشن میکردم.

شنبه (۵ فوریه) بعد از اتمام مدیتیشن بر نور (درونی بهشتی) حدود ساعت ۱۱ شب دراز کشیدم تا بخوابم.

مدت کوتاهی بعد از اینکه خوابم برد ۳ ویروس کووید-۱۹ را دیدیم که جلوی چشمانم معلق بودند. آنها سیاه بودند و چشم داشتند و دهانهای زیادی داشتند؛ آنها جلوی من پرواز میکردند و میگفتند "ما میرویم تا انسانها را بکشیم."

در آنزمان، من تازه تلویزیون را خاموش کرده بود که سخنرانی استاد را پخش میکرد. احساس کردم که ویروس وارد گلوی من شد و گلویم خشک و دردناک شد، باوجود اینکه من آنرا با آب نمک شسسته بودم و آب زنجبیل نوشیده بودم.

بعد از آن دیگر نخوابیدم. چشمهایم را بازکردم و دیدم که ویروس از گلویم به بیرون پرواز کرده و به من گفت: "بیدار شو و مدیتیشن کن و بعد من با تو کاری نخواهم داشت."

در آن زمان، مادرم که یک متشرف است، به کووید-۱۹ مبتلا شده بود. وقتیکه در بیمارستان بود، دکتر به او گفت که ویروس ها به ریه هایش رفته اند و باعث میشوند که نتواند نفس بکشد. دکتر به او قدری اکسیژن داد، و بعد گذاشت که او هوای معمولی را تنفس کند. حال مادرم اکنون بهتر شده ولی هنوز از بیمارستان بیرون نیامده است.

بعدا، ویروس کووید-۱۹ به من گفت، "من به جای دیگری میروم تا انسان ها را بکشم."

این واقعیت دارد زیرا آنرا با چشمان خودم دیدم. من حس می کنم که متد کوان یین واقعا معجزه آسا است و بر ویروس کووید-۱۹ غلبه می کند. من سالم هستم.

اول از همه میخواهم از ویروس کووید-۱۹ تشکر کنم بخاطر اینکه به من یادآوری کرد تا مدیتیشن کنم.

دوما، میخواهم از همه بوداها و بودیساتواها در ده جهت تشکر کنم که از من محافظت میکنند. میخواهم از استاد اعظم چینگ های بخاطر برکات شان سپاسگزاری کنم. من تا ابد قدردان شما، استاد عزیزم هستم. محترمانه، هوونگ تاو از آولاک (ویتنام)

هوونگ تاوی شاکر، از حرف دل شما سپاسگزاریم. استاد پاسخ پرمهری برایتان دارند:

"هوونگ تاوی هوشمند، حالا می دانید آنچه گفته ام حقیقت دارد. متشکرم که آن را با ما سهیم شدید، تا دیگران نیز بتوانند واقعیت را ببینند. رهروان "کوآن یین" به خاطر داشتن حفاظت "شیوه کوآن یین" در این دوران متزلزل، حقیقتاً متبرک هستند، به شرط اینکه صادق و کوشا باشند. بیایید دعا کنیم همگان سریعا بیدار گردند تا سیاره مان مجبور به تحمل ِ نتایج وحشتناک کارمایی بیش از این نشود که اگر دعا نکنیم، اینگونه میشود. برای مطرح کردن اطلاعات درباره وگانیسم برای مطرح کردن اطلاعات درباره وگانیسم با اطرافیانتان، بهترین تلاشتان را بکنید همچنین از آنها بخواهید هر روز برای دنیای وگان دعا کنند. باید پیش از آنکه خیلی دیر شود تا حد امکان به بیداری افراد بیشتری کمک کنیم. لطف بهشت با شما و آولاک (ویتنام) شگفت انگیز باد."
بیشتر تماشا کنید
آخرین ویدئوها
2023-03-27
649 نظرات
34:54

اخبار قابل توجه

2023-03-26   14 نظرات
2023-03-26
14 نظرات
2023-03-26
806 نظرات
36:02

اخبار قابل توجه

2023-03-25   153 نظرات
2023-03-25
153 نظرات
2023-03-25
691 نظرات
به اشتراک گذاری
به اشتراک گذاشتن در
جاسازی
شروع در
دانلود
موبایل
موبایل
آیفون
اندروید
تماشا در مرورگر موبایل
GO
GO
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید