جستجو
برنامه بعدی
 

اخبار قابل توجه  / حرف دل

Seeing During Meditation Master Give Pearls to Protect Fellow Initiates in Confronting Obstacles

2022-10-04
جزئیات
دانلود Docx
بیشتر بخوانید
استاد عزیزِ محبوب، در حین مراقبه ام، ده ها هزار مروارید سفید و زرد (مهره های گرانبها) را دیدم که استاد به متشرفین دادند. این مرواریدهای سفید و زرد به صورت سربازانی با پاهای بلند که نیزه های بلند در دست هایشان، تبدیل شدند. ده ها هزار نفر از این سربازانِ مرواریدی با قدرت بسیار و توان مبارزه عظیم جلوی ما جمع شدند تا در مقابل مشکلات بایستند در برابر تهاجم ویروس ها مقاومت کنند و از ما محافظت نمایند.

اما اگر افکار، گفتار و رفتار ما پاک نباشد یا در ممارست معنوی خوب عمل نکنیم، این سربازان کوتاه، چاق و پا کوتاه میشوند و فقط انرژی فیزیکی دارند. توان مبارزه آنها کمتر میشود و از اینرو به راحتی مورد تهاجم ویروس و کارما قرار می گیریم و آنها کمتر از ما محافظت میکنند.

انسان هایی که رژیم وگان ندارند و به قدرت استاد تکیه نمیکنند، حتی یک سرباز هم ندارند. به محض وقوع فجایع، آنها در معرض خطر بزرگی هستند و به راحتی نابود میشوند. در این دوره نابودی، انسانها باید به سرعت به رژیم وگان روی آورند و به دنبال حفاظت با قدرت استاد باشند تا در امنیت زنده بمانند.

استاد به ما انسانها، یک دوره شش ماهه برای توبه کردن داده اند. همه باید به سرعت از این فرصت استفاده کنند و وگان شوند و زمین را نجات دهند. عجله کنید! انجامش دهید! و آن را ادامه دهید! وان- لینگ از تایوان (فورموسا)

"وان- لینگ" مصمم، حرف دل شما قطعا یک یادآوری به موقع است. از اینکه بینش درونی روشن ضمیرانه تان را با ما در میان گذاشتید، متشکریم. باشد که شیوه زندگی وگان به زودی توسط همه رعایت شود تا جهان مان نجات یابد.

استاد با مهربانی به شما پاسخ دادند: "وان- لینگ با ادراک، درک اهمیت حفظ فرامین، نشان دهنده خرد راستین شماست که از طریق مدیتیشن ساعیانه بدست آمده است. برای تغییر سرنوشت شوم بشریت، همه میبایست بلافاصله فصل نوینی را آغاز کنند و به شیوه زندگی نیکخواهانه وگان روی آورند و صادقانه در قلب هایشان توبه نمایند. این راه حل نهایی است. باشد که عشق ناب همواره با شما باشد و ذات الهی مردم مهربان تایوان (فورموسا) را بیدار کند."
بیشتر تماشا کنید
آخرین ویدئوها
35:29

اخبار قابل توجه

2023-03-27   2 نظرات
2023-03-27
2 نظرات
20:34
2023-03-27
1 نظرات
2023-03-27
924 نظرات
34:54

اخبار قابل توجه

2023-03-26   132 نظرات
2023-03-26
132 نظرات
به اشتراک گذاری
به اشتراک گذاشتن در
جاسازی
شروع در
دانلود
موبایل
موبایل
آیفون
اندروید
تماشا در مرورگر موبایل
GO
GO
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید