جستجو
برنامه بعدی
 

سرگرمی تعالی بخش

مراسم اهدای جایزه رهبری معنوی جهانی و ۲۲ فوریه، "روز استاد اعظم چینگ های" -‏ قسمت ۱ از ۶

2019-02-21
زبان :English,(KAZAKH)
جزئیات
دانلود Docx
بیشتر بخوانید
طبق آمار در سال ۱۹۹۳، سیل سرتاسر ایالت های ایلینوی، آیووا، ویسکانسین، کانزاس، میسوری و مینه سوتا را ویران کرد. "استاد اعظم چینگ های" از روی دلسوزی بخاطر رنج مردم، یک تیم امدادی از طرف انجمن ما فرستادند و با مهر مبلغ ۱۷۰ هزار دلار آمریکا را به شکل کمک بشردوستانه اهدا کردند.

در سال بعد، در ۲۲ فوریه ۱۹۹۴، مقامات شش ایالت آمریکا و "انجمن ارتباطات فرهنگی جهانی" میزبان جشن باشکوهی در شیکاگو و ایلینوی برای قدردانی و به رسمیت شناساندن استاد اعظم چینگ های برای محبت بی حد و حصر ایشان بودند. مراسم اهدای جایزه با حضور مقامات عالی رتبه و روزنامه نگاران، اهدای "جایزه رهبری معنوی جهانی"، پرده برداری از پنج مجسمه برنز افتخاری، سخنرانی های قدردانی توسط نمایندگان هر ایالت از ایالات متحده و اعلام رسمی ۲۲ فوریه به عنوان روز استاد اعظم چینگ های را شامل میشد. علاوه بر این، پس از آن نامه های تبریک با صدای بلند از جانب رئیس جمهور آمریکا، عالیجناب "بیل کلینتون"، و رؤسای جمهور سابق، عالیجنابان، "جرج اچ. دابلیو. بوش" و "رونالد ریگان" خوانده شد.

پس از مراسم رسمی، یک برنامه سرگرمی فرهنگی، توسط اعضای انجمن ما برای ۲۰۰۰ مهمان برگزار شد، که پس از آن، با تشویقی گرم از استاد اعظم چینگ های برای خواندن برخی از آهنگ های ایشان دعوت به عمل آمد. "استاد اعظم چینگ های" همواره در این رویدادها، حضوری دلپذیر و پر مهر داشته اند، و آن شب با جشنی بی نظیر و متعالی از عشق، به اوج خود رسید.

در انتهای این رویداد، استاد اعظم چینگ های با دلسوزی ۴۵۰ هزار دلار دیگر به این شش ایالت، برای یاری بیشتر در تلاشهای ساماندهی سیل، اهدا کردند، که مبلغ مجموع کمک مالی را به ۶۲۰ هزار دلار میرساند.
بیشتر تماشا کنید
آخرین ویدئوها
35:29
2023-03-27
102 نظرات
2023-03-27
84 نظرات
2023-03-27
1098 نظرات
34:54
2023-03-26
186 نظرات
به اشتراک گذاری
به اشتراک گذاشتن در
جاسازی
شروع در
دانلود
موبایل
موبایل
آیفون
اندروید
تماشا در مرورگر موبایل
GO
GO
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید