جستجو
برنامه بعدی
 

اخبار قابل توجه  / Selected News

Bringing Master’s Love & Comfort to UK Citizens Through “Warm Spaces” in Winter

2023-02-03
جزئیات
دانلود Docx
بیشتر بخوانید
در خبرهای امدادی از انجمنِ بین المللی استاد اعظم چینگ های از بریتانیا...

در سرتاسر بریتانیا، هوای سرد زمستان همراه با افزایش شدید قیمت سوخت، برای افراد و خانواده‌ها سختی بیشتری ایجاد کرده است. حتی برخی افراد گفته اند که باید میانِ خرید غذا یا گرم ماندن یکی را انتخاب کنند. برای کمک به بهبود این زمان دشوار، کمپین غیرانتفاعی بنام"استقبال گرم" تلاش کرده است تا افراد نیازمند را با فضاهای عمومی گرم، مانند کلیساها، کتابخانه ها و مراکز اجتماعی مرتبط کند.

با شنیدن تلاش های متعهدانه کمپین "استقبال گرم"،

استاد اعظم چینگ های (وگان): «با سپاسگزاری، این اقدام بسیار مورد نیاز را ستایش میکنم، دعا میکنم که بهشت ​​به همه افراد خوش قلبی که در این کار دلسوزانه کمک می کنند برکت دهد و ترتیبی داده میشود که کمک فروتنانه ای به مبلغ ۵۰ هزار دلار برای پیشبرد این اقدام مهربان صورت بگیرد. باشد که خداوند نسبت به همه نیازمندان، مهربان بوده و به بهشت ​​وگان و صلح آمیز سرعت بخشد. آمین!»

Master: حتی در برخی از نقاط انگلستان، بعضی از مردم توان پرداخت هزینه برق را ندارند و باید بین "گرما یا غذا"، یکی را انتخاب کنند. (آه، بله.) آنرا [در اخبار] خواندم. و در یک خبر در جایی خواندم که یک زن به گریه افتاد چون برای پرداخت هزینه برقش به ۱۰ پوند نیاز داشت، وگرنه برق را قطع می کردند. (وای.) نمی دانستم چگونه به او کمک کنم. خیلی دلم می خواست به او کمک کنم. (وای.) ولی نمی دانستم چگونه. نمی دانم چگونه. من تنها هستم و در اینجور چیزها وارد نیستم... که چگونه این چیزها را پیدا کنم. و من در حال حاضر با مشغله های درونی و بیرونی، بیش از حد تحت فشار هستم. کاش می توانستم به او کمک کنم.

در ادامه گزارش اولیه اعضای انجمن ما در بریتانیا آمده است: «۲۰ ژانویه، ۲۰۲۳ استاد مهربان و راهنمای غایی، ما قسمت اول (۲۵ هزار دلار) کمک استاد را در پنجشنبه ۱۹ ژانویه و قسمت دوم (۲۵ هزار دلار) دیگر را چند روز بعد دریافت خواهیم کرد. همانطور که می ‌دانیم، پروژه "استقبال گرم" از طریق مشارکت با شوراهای خدمات اجتماعی بریتانیا و همچنین سازمان‌های خصوصی پشتیبانی می‌شود. با این حال، هیچ تماس واحدی برای خود پروژه وجود ندارد. بنابراین، ما در نظر داریم که این بودجه را بین سازمان‌هایی که فضاهای گرم را فراهم می‌کنند، توزیع کنیم. ما ‌میخواهیم بیشترین پشتیبانی را به مکان هایی ارائه کنیم که اکثر روزها و برای طولانی‌ترین زمان‌ها باز هستند و لوازم مضاعفی مانند پتو، غذای وگان و اقلام ضروری ارائه می‌دهند.

اعضای انجمن ما قبلاً توانسته اند از چند مکان بازدید کنند و ما اکنون در حال جمع‌آوری اطلاعات بیشتر برای تصمیم‌ گیری درباره نحوه تقسیم وجوه هستیم. ما آرزو داریم تا حد امکان به افراد بیشتری کمک کنیم. ما همچنین از مکان‌های مختلف برای فیلمبرداری و مصاحبه برای سوپریم مستر تلویزیون از جمله به اشتراک گذاشتن تعالیم استاد و غذاهای وگان، کسب اجازه خواهیم کرد.

برای خانمی که استاد در اخبار فوری با عنوان "در جهت صلح حرکت کنید و شکرگزار باشید تا زندگی بهتری داشته باشید،" گفتند که به ۱۰ پوند نیاز دارد ما فکر میکنیم که میتوانیم او را نسبتاً به راحتی پیدا کنیم. هنگامی که این کار را انجام دادیم، به او پول خواهیم داد و همچنین همچنین مواد غذایی وگان را در اختیار او و بانک غذایی محلی قرار خواهیم داد. وقتی لیستی از آنچه داده خواهد شد، داشته باشیم، دوباره گزارش خواهیم داد. بخاطر عشق و مهر شما، بسیار سپاسگذاریم اعضای انجمن بریتانیا"

استاد اعظم چینگ های (وگان) دلسوزانه پاسخ دادند: «از همه شما متشکرم. خوشحالم که آن خانم را میتوان پیدا کرد. امیدوارم حالش خوب باشد. هزار دلار برای قبوض برق آینده اش، به او بدهید. در مورد سلامتی اش و غیره جویا شوید. مقداری غذای وگان برای او ببرید تا بخورد و برای آینده ذخیره کنید؛ به او بگویید که چگونه آنها را بپزد."
بیشتر تماشا کنید
آخرین ویدئوها
2023-04-01
704 نظرات
32:28

اخبار قابل توجه

2023-03-31   66 نظرات
2023-03-31
66 نظرات
37:22

اخبار قابل توجه

2023-03-30   165 نظرات
2023-03-30
165 نظرات
به اشتراک گذاری
به اشتراک گذاشتن در
جاسازی
شروع در
دانلود
موبایل
موبایل
آیفون
اندروید
تماشا در مرورگر موبایل
GO
GO
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید