جستجو
برنامه بعدی
 

مجموعه چند قسمتی پیشگوییهای باستانی درباره سیاره مان

مجموعه چند قسمتی در زمینه پیشگوییهای باستانی درباره سیاره مان: پیشگویی عصر طلایی قسمت ۲۱۸ -پیشگویی های ظهور دوباره استاد لائوتسه (وگان)، قدیس بزرگ تائو را تماشا کنید

2022-10-30
زبان :Mandarin Chinese(中文)
جزئیات
دانلود Docx
بیشتر بخوانید
به همه مراکز مدیتیشن برای شما: ۵ نام مقدس و هدیه را در تمام روز به یاد داشته باشید به جز زمانی که کوان یین (صدای درونی بهشتی) انجام میدهید.

متشرفین باید استانداردهای اخلاقی را رعایت کنند، دستورالعمل ها، رژیم گیاهخواری و ۵ احکام اخلاقی را رعایت کنند. = همه اینها برای محافظت است.

مانند یک راننده جدید، دستورالعمل ها را رعایت کنید و روی جاده تمرکز کنید، از رانندگی زیگزاگی خودداری کنید که به خودتان و دیگران آسیب می رساند. حتی رانندگان باتجربه قدیمی نیز باید همین کار را انجام دهند یا با عواقب آن مواجه شوند.

قدرت خدا شوخی بردار نیست. این نیرویی است که باید به آن احترام گذاشت و از آن تبعیت کرد.

اگر از تمام اصول بالا دور شوید، استاد مسئولیتی نخواهد داشت. حتی ممکن است توسط مایا تسخیر شده باشید تا ابزار او باشید یا از هدف خود، از دایره مثبت قداست گم شوید. مواظب باشید چه کار می کنید، چگونه رفتار می کنید، چه حرف می زنید، چه می خورید و...

به شما یاد داده شده که درست از خوب را تشخیص دهید، مایا به ما رحم نخواهد کرد. او اجازه دارد تا استانداردهای شریف شما را بررسی کند. هوشیار، متواضع و از نظر اخلاقی قوی باشید، مدیتیشن را به خوبی انجام دهید و همیشه خدا را به یاد داشته باشید.
بیشتر تماشا کنید
قسمت   13 / 22
به اشتراک گذاری
به اشتراک گذاشتن در
جاسازی
شروع در
دانلود
موبایل
موبایل
آیفون
اندروید
تماشا در مرورگر موبایل
GO
GO
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید