جستجو
برنامه بعدی
 

ویژه! / وگان باشید

۱۰ شهر برتر دوستدار وگان در سراسر جهان - قسمت ۲ از ۲

2022-08-08
جزئیات
دانلود Docx
بیشتر بخوانید
شهر نیویورک، امریکا. در سالهای اخیر، Big Apple، کبد چرب غاز را ممنوع کرد و برنامه هایی برای حذف تدریجی کامل خرید گوشتِ فرآوری شده اشخاص-حیوان این شهر تا سال ۲۰۳۰، تهیه کرد. تحت نظر شهردار حامی گیاهخواری، بزرگترین سیستم مدارس دولتی این شهر– در ایالات متحده با بیش از ۹۰۰ هزار دانش آموز- تمام گوشتهای فرآوری شده اشخاص- حیوان را ممنوع کرده است و روزانه گزینه های وگان ارائه می دهد، و "جمعه های وگان" برگزار می کند. این شهر بیش از ۳۰۰ مکان مختلف وگان و گیاهی برای صرف غذا دارد و با افتخار میزبان کنفرانس و نمایشگاه سالانه جهانی وگان است.

'سانتیاگو'، شیلی. یک نظرسنجی دریافت که حداقل ۱.۵ میلیون نفر یا ۸ درصد از شهروندان شیلی روزانه از گوشت اشخاص-حیوان امتناع و پرهیز میکنند، و در حال حاضر محصولات وگان ۱۲ درصد از کل بازار مواد غذایی شیلی را تشکیل می دهد! شهر سانتیاگو، پایتخت، حداقل دارای ۱۱۵ رستوران‌ یا فروشگاه دوستدار وگان می باشد. به علاوه، از پنج شرکت بهترین مواد غذایی وگان مجله Vegconomist در کشورهای اسپانیایی زبان، دو تا از آنها از 'سانتیاگو' است. این کلان شهر به هدایت آمریکای لاتین بسوی آینده ای وگان کمک می کند.

سنگاپور، به راحتی در زمره ی برترین شهرهای دوستدار وگان در جهان قرار می گیرد، با بیش از ۷۰۰ رستوران وگان و گیاهی. حداقل ۷ درصد از مردم سنگاپور وگان یا گیاهخوار، و ۳۹٪ بین این دو هستند. مکانی برای پیشگامی در برگر کاملا وگان شرکتی، VeganBurg، و تولید کننده پیشرو گوشت وگان و غذاهای دریایی وگان Growthwell Group، دولت این شهر بیش از ۱۰۰ میلیون دلار برای نوآوری های غذایی مانند جایگزین های پروتئینی (و سلولی) وگان سرمایه گذاری کرده است، و به شهرت سنگاپور به عنوان یکی از سبزترین شهرهای جهان وزن و ارزش زیادی داده است.

'تایپه'، تایوان (فورموسا). که توسط پیتا، 'وگان دوست ترین شهر آسیایی' لقب گرفت، 'تایپه' بهشت مسافران وگان است، با صدها رستوران گیاهی پیشرفته، به علاوه فروشندگان غذای گیاهی خیابانی و دسر فروشی ها تقریباً در هر گوشه ای میباشد. با سابقه ای طولانی از بودیسم در این کشور، ۱۳ درصد مردم تایوان (فورموسا) وگان یا گیاهخوار هستند. تایوان (فورموسا) همچنین برخی از سختگیرترین قوانین برچسب گذاری گیاهی را در جهان دارد.

'ورشو'، لهستان. این شهر زیبا بیش از ۱۳۰ رستوران و کافه وگان و گیاهی دارد. HappyCow، راهنمای رستوران گیاهی، در سال ۲۰۱۹، 'ورشو' را ششمین شهر دوستدار وگان در این سیاره رتبه بندی کرد در حالی که برای چندین سال متوالی آن را در ۱۰ شهر برتر قرار می دهد. آیا می دانید که ۸.۴ درصد یا ۳.۲ میلیون نفر از بزرگسالان لهستانی وگان یا گیاهخوار هستند، و نزدیک به ۴۰ درصد دیگر هم دارند سعی می کنند که کمتر گوشت اشخاص- حیوان را بخورند؟ به علاوه، از سال ۲۰۱۸، فروش گوشت اشخاص- حیوان در لهستان ۷.۵ درصد کاهش یافته است در حالی که فروش گوشت گیاهی رشد فوق العاده ۴۸۰ درصدی داشته است!

لیست پر افتخار

و این لیست ادامه دارد... این فقط نمونه ای از شهرهای دوستدار وگان در سراسر جهان است. برای جزئیات بیشتر و دانلود رایگان، لطفا ار این سایت دیدن فرمایید SupremeMasterTV.com/be-veg
بیشتر تماشا کنید
قسمت   2 / 2
بیشتر تماشا کنید
آخرین ویدئوها
2023-03-26
66 نظرات
2023-03-25
123 نظرات
2023-03-25
752 نظرات
2023-03-24
69 نظرات
2023-03-24
1068 نظرات
34:16
2023-03-23
190 نظرات
به اشتراک گذاری
به اشتراک گذاشتن در
جاسازی
شروع در
دانلود
موبایل
موبایل
آیفون
اندروید
تماشا در مرورگر موبایل
GO
GO
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید