جستجو
برنامه بعدی
 

اخبار قابل توجه  / حرف دل

To Become True Superheroes Helps Save the World

2023-02-03
جزئیات
دانلود Docx
بیشتر بخوانید
استاد عزیز، من از کودکی، مثل خیلی افراد دیگر، اغلب در فیلم ها یا کمیک ها به ابرقهرمانان ها علاقه داشتم، کسانیکه قدرت ها، توانایی ها یا نقاط قوت خاصی دارند. اما اکنون، تازه متوجه شدم که تعداد زیادی ابرقهرمان واقعی در اطراف وجود دارند که من از وجود آنها بی اطلاع بودم. آنها استادان روشن ضمیری مانند شما هستند که قدرتهای بسیاری را رها میکنند تا به این قلمرو فیزیکی فرود آیند تا آگاهی انسان ها را بالا ببرند. همچنین فهرست این ابرقهرمانان ها شامل قدیس های زیادِ سوپریم مستر تلویزیون نیز میشود که شبانه روز برای پخش زنده و جهانی شبکه مثبت و روشنی بخش مان کار میکنند. آنها در ظاهر بسیار عادی به نظر میرسند، اما از درون آنقدر قوی و شجاع هستند که برای انجام کار بهشتی زندگی شخصی خودشان را فدا میکنند. سایر متشرفین ما نیز ابرقهرمانان هستند، زیرا آنها شجاع ترین شهروندان این سیاره اند که بطور خستگی ناپذیر برای دوستان حیوان مان میجنگند و دیگران را تشویق میکنند که رژیم دلسوزانه گیاهخواری را اتخاذ کنند.

من واقعاً امیدوارم که همه انسانها، به ویژه افرادی که گوشت میخورند، نسبت به مسئولیت شان در قبال وضعیت خطرناک کنونی جهان، آگاه شوند. آرزو میکنم که قلب آنها به روی برادران و خواهران حیوان ناتوان و بی زبانمان باز گردد و مملو از عشق به آنها و خودشان شود. ما برای تغییر جهان یا توقف جنگ ها به ابرقدرت ها یا خشونت نیاز نداریم. تنها چیزی که نیاز داریم این است که وگان شویم و از این چرخه رنج رهایی یابیم، اکنون ابرقهرمان باشیم و این خیلی ساده از بشقاب ما شروع می شود.

من به بهشت ​​دعا میکنم که شما را ۲۴ ساعته در برابر همه نیروهای منفی محفاظت کند و از خداوند میخواهم که رویای شما برای یک جهان وگان، بزودی محقق گردد. شاگرد شما، "ایدن" از کانادا

"ایدن" خردمند، از سخنان مهرآمیز و روحیه بخشنده تان سپاسگزاریم. استاد، مایل هستند که عشق خود را از طریق این پیام به شما برسانند:

«ایدن مهربان، عزیزم، از شما برای پیام خالصانه تان، سپاسگزارم. صداقت و محبت شما مرا تحت تاثیر قرار داد. من هم مانند شما از تمام قهرمانان گمنام در این دنیا بسیار قدردان و سپاسگزارم. باشد که آنها تا ابد متبرک شوند. در جهان ابرقهرمانان واقعی زیادی وجود دارد که قبلاً در نجات جهان از نابودی کمک کرده اند که اگر به خاطر تلاش آنها نبود [نابودی] قبلاً رخ داده بود. برادران و خواهران متشرف شما نیز از طریق ممارست معنوی سختکوشانه خود و همچنین تلاششان برای کارهای شریفی مانند سوپریم مستر تلویزیون، حمایت از اشخاص- حیوان و سبک زندگی دلسوزانه وگان شان. در این اقدامات مشارکت می کنند. باشد که افراد بیشتر و بیشتری زندگی شان را تغییر دهند و با پیروی از الگوی مهرآمیز ما برای ایجاد بهشت روی زمین به این تلاشها بپیوندند. باشد که خداوند شما و همه مردم صمیمی کانادا را با لطف الهی متبرک کند.»
بیشتر تماشا کنید
آخرین ویدئوها
2023-03-24
4 نظرات
2023-03-24
1 نظرات
2023-03-24
411 نظرات
2023-03-23
940 نظرات
33:26

اخبار قابل توجه

2023-03-22   97 نظرات
2023-03-22
97 نظرات
2023-03-22
49 نظرات
2023-03-22
1183 نظرات
34:25

اخبار قابل توجه

2023-03-21   153 نظرات
2023-03-21
153 نظرات
به اشتراک گذاری
به اشتراک گذاشتن در
جاسازی
شروع در
دانلود
موبایل
موبایل
آیفون
اندروید
تماشا در مرورگر موبایل
GO
GO
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید