جستجو
برنامه بعدی
 

اخبار قابل توجه  / اخبار جدید

کشورهایی که بیشترین کارما را دارند: انسانها باید برای بخشودگی دعا کنند

2023-02-04
جزئیات
دانلود Docx
بیشتر بخوانید
در روز سه ‌شنبه، ۳۱ ژانویه ۲۰۲۳، استاد اعظم چینگ های عزیزمان (وگان) در طی یک تماس تلفنی کاری با یکی از اعضای تیم سوپریم مستر تلویزیون، با مهربانی نظراتشان را در مورد برخی از رویدادهای اخیر جهان و سایر موضوعات مهم به اشتراک گذاشتند، همچنان که با مهربانی اطلاعاتی را که توسط بهشت ها در مورد کارمای برخی کشورها ارائه شده بود را فاش کردند.

( استاد، مردم هنوز نگران هستند که چین در آینده به تایوان (فورموسا) حمله کند. ممکن است لطفاً نظراتتان را به اشتراک بگذارید؟ )

( "بابا وانگا"، آن بانوی پیشگو، سونامی خورشیدی و نیز یک انفجار هسته ای را در سال ۲۰۲۳ پیش بینی کرده بود. ابرهای سمی بر فراز آسیا دیده خواهند شد و سونامی خورشیدی بطرز مهلکی، میدان مغناطیسی زمین را از بین می برد و باعث خاموشی و قطع ارتباط میشود. ) من در مورد آن خوانده ام. بهشت به من گفت که در کره شمالی خواهد بود. (اوه.) …

( همچنین اشاره کردید که برخی کشورها کارمای بیشتری دارند. ممکن است لطفا بگویید کدام کشورها؟ ) خوب گوش کنید، من فقط ده تای اول را به شما می گویم. [...]

برای پخش کامل این تماس تلفنی و برای شنیدن درخواست تکان دهنده ای که استاد اعظم چینگ های (وگان) به خدا کردند، که چه چیز بیشتری در انتظار کسانی است که وگان هستند و برای بخشش دعا می کنند و اینکه چگونه کارمای خوب و بد در بهشت های آسترال کار میکند، لطفاً جمعه، ۱۰ فوریه، ۲۰۲۳ با برنامه ی "میان استاد و شاگردان" همراه شوید.
بیشتر تماشا کنید
آخرین ویدئوها
2023-04-01
704 نظرات
32:28

اخبار قابل توجه

2023-03-31   66 نظرات
2023-03-31
66 نظرات
37:22

اخبار قابل توجه

2023-03-30   165 نظرات
2023-03-30
165 نظرات
به اشتراک گذاری
به اشتراک گذاشتن در
جاسازی
شروع در
دانلود
موبایل
موبایل
آیفون
اندروید
تماشا در مرورگر موبایل
GO
GO
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید