جستجو
برنامه بعدی
 

اخبار قابل توجه  / اخبار جدید

استاد اعظم چینگ های در رویداد "با همدیگر مسیرمان را روشن کنیم" سخنرانی میکنند

2020-12-26
جزئیات
دانلود Docx
بیشتر بخوانید

شفیق ترین استاد ما استاد اعظم چینگ های، با مهربانی، دعوت صمیمانه رئیس قبیله «آقای فیل لین جونیور» محترم را پذیرفتند که وارث ریاست قبیله داکوتا ایهانکتانوان و قوم های چیکاسا هستند، تا بعنوان یک سخنران اصلی در کنفرانس ۲۲ دسامبر ۲۰۲۰ باعنوان: "با همدیگر مسیرمان را روشن کنیم" صحبت کنند. آن یک برنامه دیجیتال جهانی است، از ۱۱ دسامبر تا ۲۲ دسامبر، برای تجلیل از ظهور یک عصر جدید، با تاکید بر پذیرش رژیم وگان در سراسر جهان و عملی کردن بند ۱۵ پیمان بین المللی برای محافظت و احیای زمین مادر. بند ۱۵، متعهد به از بین بردن دامداری صنعتی و "محافظت از زمین مادر از تخریب بیشتر" میباشد.

«رئیس قبیله لین» که توسط پیامهای استاد اعظم چینگ های و برنامه های سوپریم مستر تلویزیون الهام گرفته و وگان شده اند، در نامه خود اینگونه نوشت: "برای من واضح بود که برای اینکه کاملا به بند ۱۵ رسیدگی کرده باشم، باید خودم وگان باشم و "به گفته هایم عمل کنم!" بنابراین اکنون من یک وگان هستم. از همه شما متشکرم بخاطر الهام بخشیدن، دعاها و حمایت تان. واقعا، بدون حمایت پرمهر، بامحبت و سخاوتمندانه شما، تکمیل تمام کارهای ما در سال ۲۰۲۰، امکان پذیر نبود! سپاسگزاری ما ورای دنیای اسم ها و کلمات و اصوات است."

با وجود اینکه استاد بخاطر اعتکاف مدیتیشن فشرده خود قادر به شرکت در این رویداد نبودند، ایشان لطف کرده و یک پیام ویدیوی خاص برای شرکت کنندگان ضبط کردند، که اکنون به گزیده ای از آن گوش میدهیم.

درود بر شما، همه اقوام بومی با عظمت دنیا. تمام افراد بومی، که عزیز خلقت هستند. مایه افتخار من است که امروز با شما باشم. ولی حس میکنم که ما همیشه با یکدیگر هستیم، فرقی نمیکند فاصله فیزیکی مان چقدر باشد، زیرا این فاصله برای روحها اصلا مهم نیست.

ابتدا برای همه شما، بهترین چیزی که بهشتها میتوانند عطا کنند را آرزو میکنم، و اینکه مردم شما همواره عشق ملکوت را در قلب شان، در ذهن و روح شان احساس کنند. آمین.

تبریک میگویم به آنهایی که به رژیم وگانیسم روی آورده اند، بعنوان شیوه ای از زندگی برای نجات حیوانات و نجات سیاره مان. من واقعا بخاطر آن سپاسگزارم. و آرزو میکنم که خداوند شما را حتی بیشتر برکت دهد. بله، جهان ما در وضعیت سختی است. ولی ما میتوانیم آنرا ترمیم کنیم. هرکدام از ما، یک قدرتی دارد که آنرا انجام دهد- خیلی ساده، با وگان بودن. و بعد، سایر خصوصیات زیبا نیز به بیرون متجلی خواهند شد، و شما را متبرک میکنند، عزیزانتان را متبرک میکنند، و بعد همچنین جهان را نیز متبرک میکنند. این است قدرت شفقت و نیکخواهی، که در تمام ما بصورت ذاتی وجود دارد. تنها کافی است که از آن استفاده کنیم.

خداوند، تماماً عشق است، و خداوند تنها عشق برای همه ما دارد. فقط اینکه ما نیز باید آن عشق را گسترش دهیم از طریق یک شیوه زندگی شفیق و مهربان که هیچ کسی، هیچ موجودی، صدمه نبیند، یا از بین نرود یا تخریب و نابود نشود، بخاطر غفلت و سهل انگاری ما، و از طریق بی توجهی به احساسات سایرین و بی توجهی به حق زندگی آنها.

من مجددا از "رئیس قبیله فیل لین" تشکر میکنم بخاطر رهبری شان در این نقش، در این زمان نیاز، که ایشان به قوم شان، مردم شان، بستگان و دوستان شان، روش زندگی خیرخواهانه را یادآوری میکنند. خداوند به ایشان برکت دهد. خداوند به شما برکت دهد، "رئیس قبیله فیل لین". شما حقیقتا یک رئیس قبیله هستید، چون تحقیق میکنید، شما میدانید و تمام دانشی که برای خودتان و مردم تان مفید است را جذب میکنید. و آنرا گسترش میدهید. و شما با وگان بودن، بهترین الگوی رهبری برای مردم تان هستید. ما از شما سپاسگزاریم. بهشت این را ثبت میکند، و به شما، عزیزان تان و مردم تان، تا ابد و همواره، بیش از پیش برکت میدهد.

ولی در این زمانه پردردسر، مردم، بیشتر مایل هستند که به درون بنگرند، تا با ملکوت بیشتر متصل باشند. بنابراین، آنها عشق و برکت پروردگار را بیشتر تشخیص میدهند و احساس میکنند. و این خوب است که ما گاهی دچار چنین آشفتگی هایی شویم، تا بتوانیم به چیزی بالاتر از زندگی فیزیکی و وجود فیزیکی مان، بیدار شویم. و مردم بومی این را میدانند. زیرا شما نسل بسیار معنوی ای هستید، از زمانهای باستان، شما همواره تلاش کرده اید تا با «روح» سطح بالاتر مرتبط شوید، و همیشه تلاش کرده اید که از محیط زیست، سرزمینها، و تمام موجودات اطرافتان حفاظت کنید. حتی درختان، علفها و گلها، همیشه احترام، عشق و حمایت شما را دریافت میکنند. و بخاطر همین، کره زمین، زمین مادر از شما سپاسگزار است. طبیعت از شما ممنون است و حیوانات از شما متشکر هستند. و من از شما سپاسگزارم. و بهشت شما را ستایش میکند، زیرا از برکاتی که دارید بسیار آگاه هستید.

من آرزو میکنم که مردم جهان همین قدر آگاهانه، احترام، قدرشناسی و حمایت و عشق را نسبت به تمام موجودات اطراف مان داشته باشند، زیرا همه ی ما مرتبط هستیم. اگر به یک نفر صدمه بزنیم، به خودمان صدمه می زنیم. اگر یک نفر را بیازاریم، همه را آزرده ایم. افراد بومی، بطور خاص، این حقیقت را بسیار بسیار عمیق درک میکنند، و همواره رسم احترام و عشق نسبت به تمام پیرامون شان را حفظ میکنند. زیرا آنها نسلی مهربان از موجودات هستند، آنها نیاکان بسیاری از نسل های دیگر روی این سیاره هستند. همه ی ما از ریشه های بومی آمده ایم. همه ی ما از «انسانهای اولیه» روی این سیاره آمده ایم. مثل کسانیکه امروزه آنها را "اقوام اولیه" مینامیم. و تمام ما وظیفه داریم که از آنها حمایت کنیم، تا از این میراث باستانی حفاظت کنیم، از این روش باستانی زندگی، که بیشتر بر طبیعت تکیه دارد، و بیشتر از طبیعت حفاظت میکند، برای طبیعت بیشتر احترام قائل است.

من امیدوارم که تمام ما، این درسهایی که از زمان اولین روز پیدایش مان روی این سیاره آموخته ایم را بیاد بیاوریم. بسیاری از ما فراموش کرده ایم و این موضوع بسیار غمناکی است. ما به بهشتها دعا میکنیم که به ما برکت دهند تا دوباره به یاد بیاوریم، عمیق تر به یاد بیاوریم، از عمق آگاهی مان، تا با چیزی فراتر از خودمان بیشتر متصل باشیم، چیزی با ابهت، چیزی حفاظت کننده، چیزی مقدس، چیزی خیرخواه، چیزی از جنس عشق از والاترین مقام. آمین.

اکنون ایام کریسمس است و امیدوارم که همه ما فداکاری حضرت عیسی مان را بیاد بیاوریم و از تبرک وی استفاده کنیم، از رحمت پرمحبت وی استفاده کنیم، برای انجام کار نیک برای خودمان، برای دیگران، برای دنیا و برای سیاره، تا اینکه بتوانیم همچنان در صلح و عشق و هماهنگی زندگی کنیم با همه موجودات و بالاتر از همه، با همه بهشت ها، با کل کائنات، در عشق و رحمت فراگیر خداوند متعال. با آرزوی اینکه همه شما سلامت و متبرک باشید و مورد محبت قرار گیرید به روشی که قصد خداوند برای ما بوده است. برای همیشه دوست تان دارم. ما با هم مرتبط هستیم، ما خویشاوند هستیم، ما دوست هستیم. خداوند بیشتر به شما برکت دهد. باشد که خداوند به همه ما برکت دهد. آمین.

بعد از پیام استاد، "رئیس قبیله لین" و چندین شرکت کننده، قدردانی شان را بیان کردند:

Chief Lane(m): با ابراز سپاس صمیمانه. با شنیدن آن پیام زیبا، مهرآمیز و مشفقانه از استاد اعظم چینگ های اشکهای زیبای بسیاری داشتم.

Dr. Sailesh Rao(m): من بخاطر این پیام شگفت انگیز واقعا از استاد اعظم چینگ های قدردانم. و من از ایشان قدردانم بخاطر اینکه چنین آشکار از حیوانات طرفداری میکنند... و اینکه ما باید با آنها با مهربانی و شفقت رفتار نماییم... و همینطور برای تاکید بر وجود شفقت در میان همه ادیان.

Connie Baxter Marlow(f): میخواهم تا از استاد تجلیل و تشکر کنم بخاطر به رسمیت شناختن نقش اقوام بومی، بخاطر احترام گذاشتن به تقدس و اتحاد همه موجودات برای بشریت...

Adriana Alvarez(f): بسیار متشکرم. استاد چینگ های عزیز، ما تبرکات شما را در قلب هایمان، در روح های مان و در هر بخشی از "دی ان ای" مان دریافت کردیم... الگوی شما، مسیر شما، به ما الهام بخشیده است، به ما انگیزه داده، راه همه ما را روشن نموده تا همه موجودات، بخصوص حیوانات که خویشاوندان ما هستند، را دوست بداریم، به آنها احترام بگذاریم و قدر آنها را بدانیم.

Dr. Dot Maver(f): ... انگار که استاد اعظم، منبعی برای گسترش عشق و تغذیه روی کره زمین، برای همه موجودات کل دنیا دارند، و قلب من سیراب شد. از این رو، از شما، استاد اعظم قدردانی میکنم و از همه آنهایی که با آگاهی هرچه بیشتر در این مسیر گام برمی دارند.

قدردانی صمیمانه ما از استاد اعظم چینگ های بسیار عزیزمان بخاطر درمیان گذاشتن این پیام روشنایی بخش از عشق، تعالی بخشیدن قلب های مان و نور بخشیدن به مسیرمان در جهت رسیدن به آینده ای مملو از خیرخواهی نسبت به همه موجودات. همچنین، تشکر صادقانه ما از "رئیس قبیله فیل لین جونیور" و همه افراد دخیل در این رویداد، بخاطر رهبری و تعهد دلسوزانه تان در حفظ زمین مادر ارزشمند مان. ما دعا میکنیم که انسانهای بیشتری سریعاً شیوه زندگی وگان را اتخاذ کنند تا نسل های آینده انسانها و موجودات دیگر از زندگی در صلح و عشق برخوردار باشند.

لطفا با برنامه های سوپریم مستر تلویزیون برای پخش برنامه دیجیتالی و جهانی "با همدیگر مسیرمان را روشن کنیم" در زمانی دیگر، همراه باشید.

بیشتر تماشا کنید
آخرین ویدئوها
2023-03-28
336 نظرات
35:29

اخبار قابل توجه

2023-03-27   102 نظرات
2023-03-27
102 نظرات
20:34
2023-03-27
84 نظرات
2023-03-27
1098 نظرات
34:54

اخبار قابل توجه

2023-03-26   186 نظرات
2023-03-26
186 نظرات
به اشتراک گذاری
به اشتراک گذاشتن در
جاسازی
شروع در
دانلود
موبایل
موبایل
آیفون
اندروید
تماشا در مرورگر موبایل
GO
GO
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید