"من آرزویی دارم. آرزو دارم کل جهان صلح آمیز شود. آرزو دارم همه کشتارها متوقف شوند. آرزو دارم که همه کودکان در آرامش و هماهنگی گام بردارند. آرزو دارم که همه کشورها با همدیگر دست بدهند، از همدیگر حفاظت کنند و به همدیگر کمک نمایند. آرزو دارم سیاره زیبای ما نابود نشود. میلیاردها، میلیارد سال طول کشیده تا این سیاره ایجاد شده و اینجا بسیار زیبا و بسیار شگفت انگیز است. آرزو دارم که اینجا همچنان بماند، اما در صلح، زیبایی و عشق."
~ استاد اعظم چینگ های (وگان)
بشردوست، هنرمند و رهبر معنوی مشهور در جهان

سوپریم مستر تلویزیون یک کانال تلویزیونی آنلاین و غیر انتفاعی است که ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز، به طور آنلاین از سایت www.SupremeMasterTV.com در سراسر جهان پخش میشود. ایستگاه تلویزیونی ما به عنوان پلی هماهنگ از شناخت و قدردانی از فرهنگ های باشکوه جهان عمل میکند و برای بینندگان وفادار و رو به افزایش جهانی پخش میشود. ما اخبار سازنده و برنامه های فکورانه ای پخش میکنیم که به ایجاد صلح و ترویج زندگی سالم و زیست سازگار کمک میکنند. باعث افتخار ماست که از آرمان جمعی عشق و یگانگی که ساکنین سیاره برای دستیابی به آن می کوشند، حمایت کنیم و آن را بر پا داریم. ما با هم مشتاقانه در انتظار دوره ای جدید از شرافت و حسن نیت هستیم.

سوپریم مستر تلویزیون د رحال حاضر از طریق زیرنویس هایی که روی صفحه نشان میدهد، از بیش از ۲۵ زبان پشتیبانی میکند که این در تاریخ پخش، دستاوردی بی نظیر محسوب میشود. زبان های در دسترس عبارتند از: عربی، آولاکی (بعبارت دیگر ویتنامی)، بلغاری، چینی، کرواتی، چک، انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، هندی، مجاری، اندونزیایی، ایتالیایی، ژاپنی، کره ای، مالزیایی، مغولی، نپالی، فارسی، لهستانی، پرتغالی، پنجابی، رومانیایی، روسی، اسپانیایی، تلوگو، تایلندی و زبان های بیشتری که در آینده اضافه میشوند!

آرشیو عکس: پاریس، فرانسه (۲۵ اکتبر، ۲۰۰۷)

این کانال تلویزیونی بی نظیر از استاد اعظم چینگ های الهام می گیرد که استاد معنوی، بشردوست، نویسنده کتاب های پرفروش، شاعر و هنرمند مشهور در سطح جهانی است که با از خود گذشتگی متعهد شده اند که برای همه جهانیان، کشورها و همزیستان دیگرمان در زمین، آینده ای روشن تر ایجاد نمایند.

استاد اعظم چینگ های وقت، پول و انرژی خود را بدون قید و شرط صرف این میکنند تا نیکی درونی مان را به ما یادآور شوند و ما را تشویق کنند تا به همه مخلوقات خداوند احترام بگذاریم. ایشان برای حفاظت از سیاره مان و آینده آن، راه حل شیوه زندگی وگان و کاملاً شفیقی را برای رسیدگی به موضوع بحرانی گرمایش جهانی رواج میدهند.

در تقدیر از کمک های از خود گذشته ایشان، نمایندگان دولت ها و سازمان ها از سراسر جهان، در رویدادهای مختلف، جوایز ارزنده بسیار به ایشان ارزانی داشته اند که از جمله آنها جایزه صلح گوسی (۲۰۰۶)، جایزه رهبری معنوی جهان (۱۹۹۴) و جایزه شهروند بشردوست جهان (۱۹۹۴) بوده اند.

"من ایده سوپریم مستر تلویزیون را دوست دارم!"
~ جیمز کامرون
کارگردان (وگان) برنده جایزه اسکار فیلم های "تایتانیک" و "آواتار"

"ایستگاه شفیق شما را دوست دارم!"
~ کلیفتون رابرتز
نامزد رئیس جمهوری آمریکا (وگان)
الهام بخش ما :
استاد اعظم چینگ های
سوپریم مستر تلویزیون، کار شما فوق العاده است! شما قلب ها و ذهن های سراسر جهان را تغییر میدهید، حیوانات را نجات میدهید و به مردم آموزش میدهید. سوپریم مستر تلویزیون حیرت انگیز است! دوست تان دارم!
~ جین ولز میتچل خبرنگار تلویزیون آمریکایی (سی ان ان) و برنده جایزه "امی"، نویسنده، وگان

اخبار قابل توجه

این برنامه، اخبار دلگرمی بخش ارائه میدهد، کارهای نیک را می ستاید و در مورد موضوعات مهم در سراسر جهان اطلاع رسانی میکند. اعضای انجمن ما که همگی وگان هستند، از قشرهای مختلف و به نمایندگی از فرهنگ های سراسر جهان، مجری این برنامه هستند. "اخبار قابل توجه"، با پوشش گسترده در مورد همه مسائل مرتبط با دوره کنونی، در زمینه برنامه های سازنده برای جهان صلح آمیز، در مرکز توجه سوپریم مستر تلویزیون قرار دارد.
آرشیو عکس: فیلیپین (۲۲ نوامبر، ۲۰۰۶)
اقدامات امدادی زلزله تبت (نوامبر ۲۰۰۸)
جوایز اسکار ۲۰۱۰
نخست وزیر "یرژی بوزک"، پارلمان اتحادیه اروپا (۲۰۱۲- ۲۰۰۹)
هنرپیشه "پنه لوپه کروز"
(سمت چپ) رفیق محترم و عزیز، "کیم جونگ اونگ"، رهبر بزرگ جمهوری دموکراتیک خلق کره، فرمانده معظم ارتش خلق کره، رئیس حزب کارگر کره، دریافت کننده جایزه رهبری درخشان جهانی
(سمت راست) عالیجناب "مون جی این"، رئیس جمهور کره
"سر ریچارد برنسون"


"سفری به عوالم زیبایی":

در این سری برنامه های برنده جایزه، زیبایی سیاره و هنر بی نظیر و فرهنگ های درخشان ساکنین فوق العاده آن، به نمایش گذاشته میشود. از آن لذت ببرید.

"فن آوری عصر طلایی":

در این برنامه با دانشمندان، مهندسان و مخترعانی ملاقات میکنید که با کشفیات و ابداعات حامی زندگی و زیست پایدارشان، سبب پیشرفت تمدن ما میشوند.

"ادبیات تعالی بخش":

این برنامه از طریق کتاب ها و داستان های الهام بخش و مناسب برای همه سنین، از نویسندگان بین المللی، شگفتی های جهان ادب را مورد بررسی قرار میدهد.
"تنها هدف ما در زندگی، ابراز الوهیت و بعد شناسایی آن در همه جاست تا در مجموع به خود شناسی دست یابیم."

"نیل دونالد والش"
نویسنده آثار پر فروشی همچون سری کتاب های "گفتگوهایی با خدا".

"الگوهای موفقیت":

این برنامه گام های افراد خاصی را دنبال میکند که استعدادهای برجسته شان را ارائه کردند تا میراث هایی همچون امید، خلاقیت و بشردوستی بر جای بگذارند.

"چشم انداز سینما":

در این برنامه به فیلم های بین المللی امروزی تا کلاسیک های قدیمی نگاه میکنید که موضوعات اخلاقی و پیام های تعالی بخشی در بر دارند.
ایده استفاده از موسیقی به عنوان صدای صلح، مسلماً بسیار بهتر از استفاده از موسیقی برای جنگ است. موسیقی در طول تاریخ برای هر دوی این موارد به کار رفته است، چون میتواند بر احساسات شما تأثیر بگذارد. موسیقی همواره برای آرامش بخشیدن به شما و فراهم کردن امکانی برای جستجو به دنبال جنبه معنوی تر شما، به کار رفته است.
"بیل کانتی"
آهنگساز آمریکایی برنده جایزه اسکار و امی، (راکی، جیمز باند: فقط برای چشم های تو) کارگردان موسیقی برنده ۱۹ جایزه اسکار

"سیاره زمین: خانه دوست داشتنی ما":

در این برنامه با روشهای بسیار برای حفاظت و مراقبت از منابع ارزشمند خانه سیاره ای زیبایمان، آشنا می شوید. هر یک از ما میتوانیم در حفظ محیط زیست و سیاره مان، تفاوت ایجاد کنیم.

"زندگی سالم":

در این برنامه در مورد روشهای همادگرا و علمی برای سلامتی، تناسب اندام و تغذیه، اطلاعات به روز به دست می آورید.

"زیبایی طبیعت":

در این برنامه، تماشایی ترین و با شکوه ترین شگفتی های طبیعت سراسر جهان را کشف می کنید. در سفرهایمان برای ادای احترام به میراث غنی مان، همراهی مان کنید.

"زندگی یک قدیس":

در این برنامه، در مورد زندگی های فوق العاده، تعالیم کیهانی و از خود گذشتگی های فداکارانه استادان روشن ضمیر برای تعالی روح ها و کل بشریت، اطلاعات کسب میکنیم.

"افراد خوب، اعمال خوب":

در این برنامه، از سازمان ها و افراد برجسته ای تجلیل میشود که تلاشهای خود را صرف بهبود جامعه میکنند و فعالیت های قابل تحسین آنها برای منافع همگانی، مورد تأکید قرار می گیرد.
"هر یک نفر در این جهان، قدرت تغییر جهان را دارد. وقتی همه به هم بپیوندیم، قدرت ما بسیار زیاد میشود. حالا باید از قدرت مان استفاده کنیم تا با بزرگترین تهدیدی که بشر تاکنون با آن روبرو شده، مقابله کنیم."
"اما تامپسون"
هنرپیشه بریتانیایی برنده جایزه اسکار

"دنیای حیوانات: همزیستان ما":

آرشیو عکس: فلوریدا، آمریکا (۲۰۰۱)

در این برنامه که اغلب خود حیوانات، مجری آن هستند، داستان های حیرت انگیزی در مورد هوش و عشق عظیم حیوانات می شنوید!

همچنین این برنامه موضوعات مختلفی را پوشش میدهد که از توصیه های مهر آمیز برای مراقبت از همراهان حیوان مان تا رابط های تله پاتیک حیوانات که پیام های عمیق سگها، گربه ها و حیوانات طبیعت را فاش میکنند را در بر می گیرند.

"روری" از نژاد استفوردشایر بول تریر، به خاطر به خطر انداختن جان خود برای حفاظت از خانواده انسانی اش، "جایزه قهرمانی درخشان جهانی" را دریافت کرد.
"درک عمیق تر حقوق حیوانات میتواند ما را به کشف شفقت اصیلی هدایت کند که با آن نه فقط با گونه خودمان مهربان هستیم، بلکه در جهانی شفیق، صادق، صلح آمیز و عادل، با حیوانات دیگر نیز همینطور رفتار کنیم."
"کیم استالوود"
نویسنده و فعال حیوق حیوانات از بریتانیا، وگان.
صلح
شیوه متبرک ها
وگانیسم
زیست سازگارترین شیوه زندگی
بخشش
شیوه یک قهرمان
باشد که دولت ها به هم بپیوندند تا رنج را کاهش دهند و بشریت را تا دوره ای جدید و متکی بر احترام و وقار متقابل، تعالی بخشند. باشد که همگی، راه حلی را در پیش گیریم که اساس آن بر پایه ی شکوفایی عشق واقعی در سیاره و در بین مردم و حیوانات باشد تا همگی با هماهنگی با یکدیگر زندگی کنند! با سپاس از عشق استاد اعظم چینگ های و رحمت بهشت و همه موجودات مرئی و نامرئی.
"الکو"، بیننده ای از آتن، یونان

"میان استاد و شاگردان":

در این برنامه به گفتگوهای منتخب میان استاد اعظم چینگ های و شاگردان ایشان نگاه می کنید که موضوعات وسیعی از معنویت تا زندگی روزمره را شامل میشوند و حاوی بینش هایی نادر در مورد قلمروهای ورای زمین هستند.
ما باید قلب هایمان را برای همه تأثیرات شریف، همه همراهان شریف بگشائیم. ما باید از این فرصت استفاده کنیم. اگر هنوز باور داریم که بالاترین هدف انسان افزایش پاکی و افزایش خرد اوست، باید تلاش کنیم.
استاد اعظم چینگ های (وگان)
بشردوست، هنرمند و رهبر معنوی مشهور در جهان

"ردپاهای فرهنگی در سراسر جهان":

در این برنامه، فرهنگ های بومی زیبایی از گذشته و حال را مورد تجلیل قرار میدهیم که با رقص های شاد، موسیقی سنتی و مقدار زیادی لباسهای رنگین، آثار هنری و معنویت جاودانه، سیاره ما را جذاب تر کردند و ذات اصیل ما و ارتباط مان با طبیعت را به ما خاطرنشان شدند.

"سرگرمی تعالی بخش":

در این برنامه از موضوعات غنی کننده برای تغذیه روح شاد میشویم که شامل اجراها و برنامه های فرهنگی، اپراها، برنامه های بین المللی کودکان، گفتگو با موسیقیدانان، رقصندگان، هنرمندان، بازیگران و بسیاری از چیزهای دیگر می باشد.
"استاد اعظم چینگ های میخواهند که ما با عشق و الهام و از طریق موسیقی و هنر، جهان مان را نجات دهیم. پس رؤیاهای ایشان، رؤیاهای ما هستند."
"دبی رینولدز (۲۰۱۶- ۱۹۳۲)،
هنرپیشه آمریکایی برنده جایزه اسکار

"علم و عرفان":

در این برنامه ارتباط تنگاتنگ میان چیزهای مرئی و نامرئی را کشف میکنیم و فلسفه ها و نظریات پیشرفته را بررسی می نمائیم تا آگاهی مان را گسترش داده و تعالی بخشیم. همچنین دیدگاه های جدید در مورد هاله ها، فیزیک کوانتوم، قدرت دعا، تئوری ریسمان، تجربیات نزدیک به مرگ، زندگی در سیارات دیگر و غیره را می شنویم.

"جوایز درخشان جهانی"

ستاد اعظم چینگ های از روی مهر و برای تقدیر از نمونه ترین، سخاوتمندترین، مهربان ترین و شجاع ترین افراد که در میان ما هستند و برای کمک بی قید و شرط به دیگران، فراتر از وظیفه عمل میکنند، یک سری جایزه تعیین کردند. این جوایز عبارتند از:
*جایزه رهبری درخشان جهانی
*جایزه شفقت درخشان جهانی
*جایزه قهرمانی درخشان جهانی
*جایزه صداقت درخشان جهانی
*جایزه حفاظت زیست محیطی درخشان جهانی
*جایزه هوش درخشان جهانی
*جایزه مخترع درخشان جهانی
و غیره!

آرشیو عکس: استاد اعظم چینگ های در حال تقدیم "جایزه رهبری درخشان جهانی" به رئیس جمهور دکتر "یانز درنوشک" (۲۰۰۸- ۱۹۵۰) (وگان)

(۳۱ مه، ۲۰۰۷).
دریافت کننده جایزه رهبری درخشان جهانی برای شفقت: "ایوان وگان" هفت ساله
دریافت کننده جایزه رهبری درخشان جهانی: شهرداری دوبی و عالیجناب "حسین ناصر لوتاه"
دریافت کننده جایزه رهبری درخشان جهانی: "بنیاد بیل و ملیندا گیتز"
دریافت کننده جایزه شفقت درخشان جهانی: سر کار خانم دکتر "جین گودال"
دریافت کننده جایزه رهبری درخشان جهانی برای شفقت: "سوزان هارگریوز، قهرمان حیوانات
آرشیو عکس: کوه "یانگ مینگ"، تایوان (فورموسا) (۱۹۹۲)
اطلاعات در مورد وگانیسم
*به گفته "مؤسسه دیده بان جهانی"

چرخه تولید دام و زنجیره تأمین حداقل ۵۱% از گازهای گلخانه ای در سراسر جهان را ایجاد میکند.

برای تولید ۱ کیلوگرم (۲.۲ پوند) گوشت از دام های تغذیه شده با غلات، به ۱۰۰ هزار لیتر آب نیاز است، در حالیکه برای تولید ۱ کیلوگرم سیب زمینی، به فقط ۵۰۰ لیتر آب نیاز است.

صرف نظر از نیم کیلوگرم (۱ پوند) گوشت گاو، بیشتر از حمام نکردن به مدت ۶ ماه، در مصرف آب صرفه جویی میکند.

یک رژیم گیاهی خطر ابتلا به بیماری قلبی را تا ۵۰% و خطر ابتلا به سرطان را تا ۶۴% کاهش میدهد.

صنعت گوشت از مجموع همه جنگ ها، سوانح طبیعی و تصادفات با اتومبیل در آمریکا، تلفات بیشتری در بر داشته است.
"نیل برنارد"، پزشک
رئیس و بنیانگذار "کمیته پزشکان برای طب مسئولانه"، وگان دریافت کننده "جایزه شفقت درخشان جهانی"
وگان باشید، حامی محیط زیست شوید تا سیاره را نجات دهید!
غذای گیاهی بر طبیعت ما تأثیر عمیق میگذارد. اگر کل جهان به گیاهخواری روی آورند، سرنوشت بشریت تغییر میکند.
دکتر آلبرت انیشتین
دریافت کننده جایزه نوبل فیزیک در سال ۱۹۲۱ و گیاهخوار

"وگانیسم شیوه اصیل زندگی"

بینندگان با غذاهای خوشمزه ای همچون استراگانوف قارچ با پاستای پاپارادله، اودن وگان ژاپنی، انواع غذاهای خام و بسیاری دیگر آشنا میشوند و آشپزهای پر شور و شوق، طرز تهیه ی غذاهای گیاهی باشکوه و مغذی بین المللی را به ما نشان میدهند. با این برنامه، بینندگان به سراسر جهان سفر میکنند و از جشنواره ها و نمایشگاه های وگان دیدن می کنند. همچنین در مورد روند رو به رشد شیوه زندگی شفیق و بدون ظلم شامل لوازم آرایشی، مد و محصولات غذایی جدید و مهیج، آخرین اخبار را به دست می آورند!

"بزرگان گیاهخوار":

ین برنامه افراد پرشوری را مورد تجلیل قرار میدهد که زندگی فعال و پر انرژی ای دارند و در یک چیز مشترک هستند و آن، رژیم وگان است! این الگوهای باشکوه، از همه طبقات اجتماع هستند و شامل افراد مشهور، هنرمندان، دانشمندان، ورزشکاران، سیاستمداران و دیگر افرادی می باشند که شجاعانه از صدای خود برای دفاع از ضعیفان استفاده میکنند.
روزانا دیویسن، دوشیزه دنیا ۲۰۰۳ (وگان)
وراس تینککینن، عضو مجلس فنلاند (وگان)
جان سالی، قهرمان ۴ دوره "ان بی ای" (وگان)
باربارا لورا رودیگوز بونیلا، سوپر مدل (وگان)
پاملا اندرسون، هنرپیشه (وگان)
دکتر نیل برنارد، پزشک و نویسنده (وگان)
من به این دلیل گیاهخوار شدم که براستی به سگم نگاه کردم و گفتم: "چرا من تورا نمیخورم؟ چرا محل خواب زیبا برایت فراهم میکنم تا روی آن بخوابی و این همه عشق به تو میدهم، ولی اجازه میدهم که مخلوقات دیگری با این همه میل به زندگی و با شخصیت هایی به همین بامزگی که همه آنچه تو (سگ) به من میدهی را به من میدهند، این همه شکنجه شوند؟"
آلیسیا سیلورستون
هنرپیشه آمریکایی ( بی سر نخ)، وگان و از "ّبزرگان گیاهخوار"

"کلام حکمت":

با دیدن این برنامه، خود را در طیف وسیعی از موضوعات روشن ضمیرانه، گفتگوها و نقل قول ها از متون مقدس ادیان بزرگ و گروه های معنوی سراسر جهان غرق میکنید. همچنین تعالیم استادان روشن ضمیر گذشته در بسیاری از سنت های معنوی جهان به شما ارائه میشود، از جمله آئین بیشنو، آئین بودایی، کائو دای، مسیحیت، کنفوسیوس گرایی، اسن ها، فلسفه یونانی، آئین هندو، آئین بودایی هوآ هائو، اسلام، جین گرایی، یهودیت، مانی گرایی، موهیسم، آئین صلیب گل سرخ، آئین شینتو، آئین سیک، تصوف، تائوگرایی، عرفان، بودیسم تبتی، باورهای تولتک، انجمن جهانی برادری سفید، معنویت بومی و آئین زرتشت.

این برنامه همچنین خرد معنوی ارزشمند استاد اعظم چینگ های در مورد معنای زندگی، آرامش درونی و دیگر موضوعات با معنی، که در تورهای سخنرنی در سراسر جهان، در طول بیش از ۳۰ سال گذشته، با حقیقت جویان در میان گذاشته اند را ارائه میدهد.

کنفرانس زنده ویدئویی، واشنگتن، دی سی، آمریکا، ۸ نوامبر، ۲۰۰۹
کنفرانس زنده ویدئویی، جاکارتا، اندونزی- ۲۲ اکتبر ۲۰۰۹
کنفرانس زنده ویدئویی، وست هالیوود، کالیفرنیا، آمریکا، ۲۶ ژوئیه، ۲۰۰۸
اشاعه وگانیسم در سراسر جهان، یعنی افزایش شفقت که فرهنگ ها را تعالی می بخشد و با هم یگانه میسازد و برای انسانها و حیوانات، آرامش به همراه می آورد. آرامش درونی که از پایان دادن به کشتار و احترام به همه زندگی ها حاصل میشود، همچون موجی در سراسر جهان پخش میشود و قلب انسانها را تعالی می بخشد و بهشتی هماهنگ روی زمین ایجاد میکند.
استاد اعظم چینگ های (وگان)
"کلام حکمت"، کنفرانس زنده ویدئویی "جهش بشریت به عصر طلایی" واشنگتن، دی سی، آمریکا- ۸ نوامبر، ۲۰۰۹
آرشیو عکس: استکهلم، سوئد (۳۱ مه، ۱۹۹۹)
از همین رو "روشن ضمیری آنی" نامیده میشود. "روشن ضمیر" یعنی کسی که نور را می بیند. نور درون ما، روشن میشود. حالا میتوانیم نور جهان بهشتی را ببینیم و صدای جهان بالاتر را بشنویم. این را روشن ضمیری می نامند که این کار از طریق مرتبط شدن با صوت اصلی کائنات که همان "کلمه" در انجیل است، صورت می گیرد.
استاد اعظم چینگ های (وگان)
"کلام حکمت"
همه ما برای دریافت کمک، به بهشت دعا میکنیم. چرا خودمان بهشت نباشیم، پناه دیگر موجودات نباشیم: از ضعیفان حفاظت کنید. به نیازمندان یاری رسانید. وگان باشید، حامی محیط زیست شوید. کارهای نیک انجام دهید. به خاطر فرزندان مان، خانه مان را نجات دهید.
استاد اعظم چینگ های (وگان)
همه ما بیننده بهترین شبکه تلویزیونی در سیاره هستیم که استاد اعظم چینگ های گرداننده و مسئول آن هستند. مابوهای! عمرتان طولانی باشد و سلامت باشید! با هم میتوانیم انجامش دهیم.
عالیجناب فیدل وی. راموس ۱۲ امین رئیس جمهور فیلیپین
و دریافت کننده جایزه رهبری درخشان جهانی

مقام های دولتی

عالیجناب آخیم اشتاینر، سرپرست برنامه توسعه سازمان ملل و ۵ امین مدیر اجرایی محیط زیست
عالیجناب اندرو بارتلت، سناتور کوئینزلند، استرالیا. وگان
عالیجناب آنتونیو ویلارایگوسا، ۴۱ امین شهردار لس آنجلس، آمریکا
عالیجناب اپیسای للیمیا، ۱۰ امین نخست وزیر تووالو
1 سرکار خانم دالیای گریبوسکایته از لیتوانی
عالیجناب دنیس کوسینیچ، از مجلس نمایندگان آمریکا، (۲۰۱۳- ۱۹۹۷)، وگان
عالیجناب ادوارد مک میلان- اسکات، عضو پارلمان اروپا، نایب رئیس پارلمان اروپا، (۲۰۱۴- ۲۰۰۴)، بریتانیا، گیاهخوار
عالیجناب فیدل راموس، ۱۲ امین رئیس جمهور فیلیپین
سرکار خانم گلوریا مکاپاگال- اورویو، ۲۵ امین سخنگوی مجلس نمایندگان فیلیپین، ۱۴ امین رئیس جمهور فیلیپین
سرکار خانم اینگا مارته تورکیلدسن، وزیر کودکان و برابری، (۲۰۱۳- ۲۰۱۲)، نروژ
عالیجناب دکتر یانز درنوشک، (۲۰۰۸- ۱۹۵۰)، دومین رئیس جمهور اسلوانی، وگان
عالیجناب جنز هولم، عضو سوئدی سابق پارلمان اروپا، گیاهخوار
عالیجناب جان کری، ۶۸ امین سناتور آمریکا
عالیجناب لارس لوکه راسموسن، نخست وزیر دانمارک
2 سرکار خانم لورا چینچیلا میراندا، ۴۶ امین رئیس جمهور کاستاریکا
3 سرکار خانم مانکا گاندی، عضو پارلمان، وزیر اتحاد توسعه امور زنان و کودکان، هندوستان. وگان
سرکار خانم ماریان تیمه، عضو مجلس هلند، رهبر حزب حامی حیوانات. هلند. وگان
4 سرکار خانم ماری رابینسون، ۷ امین رئیس جمهور ایرلند
5 عالیجناب متی وانهانن، ۴۰ امین نخست وزیر فنلاند
عالیجناب محمد نشید، ۴ امین رئیس جمهور مالدیو
عالیجناب تساخیاگین البگدورج، ۴ امین رئیس جمهور مغولستان

دانشمندان و نویسندگان

دکتر آیت گوسوامی، فیزیکدان نظری و نویسنده
6 باز آلدرین، فضانورد و انسان دومی که به ماه رفت
دکتر گرگ انگل، کاشف نور کوانتومی برداشت شده از فتوسنتز
گرگ برادن، نویسنده کتاب پرفروش نیویورک تایمز، وگان
دکتر هانس یواخیم، مدیر مؤسسه تحقیقاتی تأثیرات اقلیمی پوتسدام، گیاهخوار
جیمز ردفیلد، نویسنده کتاب پرفروش نیویورک تایمز، (پیشگویی آسمانی)، گیاهخوار
دکتر جین گودال، دی ای بی، نخستی شناس برجسته، گیاهخوار
دکتر جاناتان پتز، عضو هیئت بین دولتی تغییرات اقلیمی، دریافت کننده جایزه صلح نوبل
دکتر لئونارد ساسکایند، کاشف نظریه ریسمان
دکتر مارک سرز، دانشمند محقق ارشد، مرکز ملی برف و یخ آمریکا،
دکتر ملانی جی، روانشناس اجتماعی، وگان
دکتر مایکل نوبل از خانواده نوبل
7 نیل دونالد والش، نویسنده کتاب پرفروش نیویورک تایمز (گفتگو با خدا)، گیاهخوار
دکتر راجندرا پاچواری، رئیس آی پی سی سی سازمان ملل، (۲۰۱۵- ۲۰۰۲) و دریافت کننده جایزه صلح نوبل، گیاهخوار
دکتر تد اسکامبوس، دانشمند سرپرست مرکز ملی اطلاعات برف و یخ آمریکا، یخرودشناس
دکتر تری روت، همکار ارشد مؤسسه زیست محیطی جنگل، دریافت کننده جایزه نوبل صلح
دکتر تیم لانگ، کمیسر غذایی کمیسیون توسعه زیست پایدار بریتانیا (۲۰۱۱- ۲۰۰۶)
دکتر رابرت اسمیت، ریاضیدان و نویسنده، وگان
8 دکتر سم هریس، نویسنده، فیلسوف و عصب شناس، وگان
9 دکتر برایان گرین، فیزیکدان و نویسنده، وگان
10 دکتر ماییم بیالک، دانشمند و نویسنده، وگان
11 دکتر نیل برنارد، پزشک، نویسنده، محقق کلینیکی و رئیس و بنیانگذار کمیته پزشکان برای طب مسئولانه، وگان
12 دکتر گیدون اشل، استاد اقیانوس شناسی، اقلیم شناسی و ژئوفیزیک که به خاطر سنجش کمی "نتایج ژئوفیزیکی کشاورزی و رژیم غذایی" شهرت دارد، وگان
سوپریم مستر تلویزیون! اسم آن را دوست دارم! عالی است. سلام، من "جیمز کمرون" هستم و شما بیننده سوپریم مستر تلویزیون هستید.
جیمز کمرون (وگان)
کارگردان برنده جایزه اسکار فیلم های "تایتانیک" و "آواتار".

ورزشکاران

برندان بریزیر، قهرمان ماراتن اولترا، وگان
13 جرج لاراک، بازیکن هاکی ان اچ ال، وگان
جیمز دونالدسون، بازیکن سرشناس ان بی ای، وگان
جان سالی، قهرمان بسکتبال "ان بی ای" در ۴ دوره، وگان
14 پاتریک رفتر، مرد شماره یک تنیس جهان، وگان
ویلی آستین، قهرمان وزنه برداری جهان، وگان

طرفداران گیاهخواری و سلامتی

15 باب لیندن، مجری رادیو "وگان شوید"، وگان
16 دکتر تی. کولین کمپبل، نویسنده کتاب پرفروش (تحقیق چین)، وگان
دیوید ولف، کارشناس سلامتی با خامخواری، وگان
هوارد لیمن، نویسنده و دامدار سابق، وگان
اینگرید نیوکرک، رئیس و بنیانگذار پیتا، وگان
17 کتی فرستون، کارشناس سلامتی و نویسنده کتاب پرفروش نیویورک تایمز (سلامتی کوانتومی)، وگان
دکتر لری دوسی، پزشک، مدرس در زمینه سلامتی و نویسنده،
پروفسور پیتر سینگر، فیلسوف و نویسنده (رهایی حیوانات)، وگان
18 روریفریدمن، نویسنده کتاب پرفروش نیویورک تایمز، وگان
19 دکتر ویل تاتل، نویسنده آثار پرفروش و آهنگساز (رژیم صلح جهانی)، وگان

دست اندرکاران در زمینه سرگرمی

20 ال جاردین، عضو بنیانگذار "بیچ بویز"، گیاهخوار
الک بالدوین، بازیگر نامزد جایزه اسکار، وگان
21 الیسیا سیلورستون، هنرپیشه (بدون سرنخ)، وگان
22 بندیکت کامبربچ، هنرپیشه (دکتر استرنج، انتقام جویان: جنگ ابدیت)، وگان
23 باب بارکر، مجری تلویزیونی برنده ۱۹ جایزه امی، گیاهخوار
24 کالیستا فلوکهارت، هنرپیشه (الی مک بیل)، وگان
25 کمرون البرزیان، اولین سوپرمدل مرد و درمانگر سلامتی، گیاهخوار
شارلوت راس، بازیگر نامزد جایزه امی (ان وای پی دی بلو)، گیاهخوار
26 دیسی ریدلی، هنرپیشه (جنگ ستارگان: نیروی بیدرای/ جنگ ستارگان: آخرین جدای)، وگان
27 دریل هانا، هنرپیشه (شلپ شلوپ، رکسان)، وگان
دیوید بنوا، آهنگساز و نامزد ۵ جایزه گرمی، وگان
28 دیوید بورناز، هنرپیشه (فرشته، استخوان ها)، گیاهخوار
دبرا ویلیسون، هنرپیشه (تلویزیون ام ای دی)، گیاهخوار
اد بگلی، بازیگر نامزد جایزه امی، وگان
29 امیلی دشانل، هنرپیشه (استخوان ها، کوه سرد)، وگان
30 اریک رابرتز، بازیگر نامزد جایزه اسکار، وگان
31 فرانسیس فیشر، هنرپیشه (تایتانیک)، وگان
هدر میلز، وگان
32 جیمز کمرون، کارگردان برنده جایزه اسکار (آواتار، تایتانیک)، وگان
33 جیمز کرنول، بازیگر نامزد جایزه اسکار (بیب، مسیر سبز)، وگان
34 جین ولز- میشل، خبرنگار سی ان ان و برنده جایزه امی، وگان
35 جسیکا چاستین، هنرپیشه، وگان
جورجا فاکس، هنرپیشه (سی اس آی، بال غربی)، گیاهخوار
لیونل فریدبرگ، مستندساز برنده جایزه امی، گیاهخوار
36 لیزا بلوم، تحلیلگر قانونی (سی ان ان، سی بی اس)، وگان
37 لوئی سایهویوس، مستندساز برنده جایزه اسکار و عکاس (خلیج کوچک)، وگان
38 مگی کیو، هنرپیشه (مأموریت: غیر ممکن ۳)، وگان
مارجی اوانس، خواننده، گیاهخوار
ماریلو هنر، هنرپیشه جایزه گلدن گلوب (تاکسی)، وگان
39 ملیسا اتریدج، خواننده و ترانه سرای برنده جایزه اسکار و گرمی، گیاهخوار
میمی راجرز، هنرپیشه نامزد جایزه امی، وگان
40 موبی، خواننده و ترانه سرای نامزد جایزه گرمی، وگان
41 مورگان فریمن، هنرپیشه برنده جایزه اسکار، گیاهخوار
42 نیک نولته، هنرپیشه نامزد جایزه اسکار، گیاهخوار
43 پاملا اندرسون، هنرپیشه و مدل، وگان
44 سر پل مک کارتنی، عضو بنیانگذار "بیتل ها"، گیاهخوار
45 پرشیا وایت، هنرپیشه (دوست دخترها)، وگان
روزانا دیویسن، دوشیزه جهان ۲۰۰۳، وگان
شاون منسون، کارگردان فیلم و فعال حقوق زیست محیطی (ساکنین زمین)، وگان
تریسی بینگهام، هنرپیشه و مدل (گارد ساحلی)، گیاهخوار
46 وین بریدی، هنرپیشه و مجری تلویزیون (این خط مال چه کسی است؟)
47 ویل. آی. ام، موسیقیدان، وگان
... و دیگران!
"ممنون که برای همه آنها که میخواهند حامی محیط زیست باشند، همه آنها که میخواهند گیاهخوار و حتی وگان باشند، منبعی از دانش و اطلاعات هستید و با تشکر از استاد اعظم. ناماسته."
جان سالی،
قهرمان "ان بی ای" (انجمن ملی بسکتبال آمریکا) در ۴ دوره، دریافت کننده جایزه قهرمانی درخشان جهانی، وگان

قدردانی های قابل توجه

"پیام برنامه شما مبنی بر عشق، صلح و هماهنگی در سراسر جهان، از طریق اقدامات بشردوستانه، طرفداری از محیط زیست، کارهای خیر و هنر، سبب شده که میلیون ها نفر از مردم، از امید و هدایت معنوی برخوردار شوند."
جناب آقای "پت کوئین جونیور"
۴۱ امین فرماندار ایالت ایلینوی، آمریکا


"میخواهم از سوپریم مستر تلویزیون تشکر کنم که به چنین اقدام پیشگام بزرگی دست زده و این پدیده جهانی را راه اندازی کرده، چون این شبکه مثبت، از رسانه برای اشاعه افکار بسیار مثبت استفاده میکند."
پاتریک رفتر،
قهرمان سابق تنیس استرالیا و مرد اول این رشته در جهان

قدردانی های بینندگان

"پیام استاد اعظم چینگ های ناگهان به من رسید. در واقع آنقدر تحت تأثیر قرار گرفتم و حیرت کردم که اشکهایم جاری شد. من در طول سالها، نادانسته در تجارت نگهداری تعداد زیادی از ماکیان بوده ام. حالا متوجه اشتباهم شده ام و از عمق وجودم و صمیمانه توبه میکنم و مصمم هستم که فوراً از نگهداری ماکیان و هرگونه ظلم به حیوانات دست بکشم و وگان شوم. با بیشترین احترامات برای استاد اعظم چینگ های به خاطر این پیام فوری و جهانی رستگاری.
کمال، بیننده ای از بنغازی، لیبی


"تلویزیون فوق العاده شما بینش بهتری از کلمه عشق به من داده است. حالا پیام وگانیسم را برای همه دوستانم می فرستم. متشکرم."
"کایود" از نیجریه

ایستگاه های توزیع محتوا

سوپریم مستر تلویزیون را میتوان به طور آنلاین در www.SupremeMasterTV.com
تماشا کرد. هم به طور زنده و هم برنامه های قبلی را! همچنین میتوانید ما را در رسانه های زیر بیابید: ... و برنامه های بیشتری در راه هستند!

در حال حرکت هستید؟ سوپریم مستر تلویزیون با اندروید و آی او اس، برنامه های مثبت و سازنده را به گوشی هوشمند شما می آورد.

در این شبکه های اجتماعی ما را ببینید و دنبال کنید.
همچنین میتوانید ما را در رسانه های زیر بیابید:
اپلیکیشن
«کد پاسخ سریع» را اسکن کنید یا برای دانلود، سیستم تلفن را به درستی انتخاب کنید
آیفون
اندروید