Vyhľadávanie
Nasleduje
 

MIMORIADNE! / Návštěvy nebe a pekla: Svědectví

Svědectví o nebi, 2. část – Nejvyšší Mistryně Ching-Haj a Ježíš splynuli v jedno

2021-06-26
Podrobnosti
Stiahnuť Docx
Čítajte viac

Nie je to dávno, čo som dostala zasvätenie. Rada by som vám v krátkosti povedala o mojich vnútorných skúsenostiach. Jedna z nich bola naozaj krásna. Išla som niekam vysoko, veľmi vysoko, pravdepodobne do nejakého Neba. Videla som Ježiša. Dávala som mu otázky a vždy som dostala odpovede, ktoré boli tiché, ale jasné a pochopiteľné. Neskôr sa zjavila Majsterka Ching Hai a Ona a Ježiš sa hojdali spolu na zlatej hojdačke. Keď sa prestali hojdať, spojili sa do jedného, a vznášali sa vysoko do kozmu. Teda som sa presvedčila, že všetko, čo povedala Majsterka vo Svojich knihách bola pravda: že je to iba rovnaká sila obsiahnutá v rôznych telách v rôznych historických dobách. Že je to jednoducho Božia moc, prejavujúca sa v rôznych telách v rôznych historických dobách. Bol to krásny zážitok. Ešte vám poviem jeden.

Počas mojej meditácie som prišla na planétu s nádhernými krištáľovými horami, všetky skaly, všetky hory boli vyrobené z krištáľu. Boli tam malé jazierka a ich dná boli vytvorené z drahých kameňov. Bol tam veľký vodopád, ktorý vytváral jazero, tam som sa okúpala a vyšla som veľmi ľahká, čistá, šťastná a radostná. Keď som išla ďalej, videla som nádherné rastliny, ovocie a kvety, ktoré som nikdy predtým nevidela a som si istá, že ich na Zemi nemáme. Videla som bytosti, ktoré tam žili, ako harmonicky potichu a krásne spolu pracovali, zberali a neskoršie uskladňovali plodiny. Bolo to také krásne, Myslela som si, že by bolo skvelé keby sme mohli pracovať rovnako, a myslela som si, že by sa to pravdepodobne dalo dosiahnuť pod vedením Majsterky Ching Hai, ktorá, ako verím, je duchovný vodca Zeme.

Vegánstvo = cesta do Neba.

Každý z Majsterkiných žiakov má podobné, odlišné zážitky, alebo viac vnútorných duchovných zážitkov a/alebo požehnanie vonkajšieho sveta; toto je iba niekoľko ukážok. Väčšinou si ich, podľa Majsterkinej rady, nechávame pre seba.

Ak si chcete pozrieť a stiahnuť ďalšie svedectvá, prosím, navštívte SupremeMasterTV.com/to-heaven

Sledujte viac
Epizóda  2 / 17
1
2021-05-24
6667 Zobrazenia
3
2021-07-06
5129 Zobrazenia
9
2022-02-25
2927 Zobrazenia
10
2021-07-31
4355 Zobrazenia
15
2022-05-05
2745 Zobrazenia
Zdieľajte
Zdieľať s
Vložiť
Spustit v čase
Stiahnuť
Mobil
Mobil
iPhone
Android
Sledujte v mobilnom prehliadači
GO
GO
Aplikácie
Naskenujte QR kód alebo si vyberte správny telefónny systém na stiahnutie
iPhone
Android