Vyhľadávanie
Nasleduje
 

MIMORIADNE! / Návštěvy nebe a pekla: Svědectví

Návštevy pekla, 1. časť – Pekelný mlynček na mäso

2021-05-24
Podrobnosti
Stiahnuť Docx
Čítajte viac

Q(f): V den, kdy se Mistryně vrátila z Francie do Hsihu, šla jsem navštívit Mistryni. Večer mi vnitřní Mistr řekl: „Tvoje kamarádka spadla do pekla. Pospěš si a běž.“ Tak jsem šla. Byla tam Kṣitigarbha Bódhisattva, aby mě pozdravila. Pak mě vzal na místo, do kterého spadly bytosti konzumující maso. Je to velké náměstí, a mnoho bytostí nastoupilo po stranách. Připadalo mi, že uprostřed je to větší než fotbalové hřiště. A byly tam bytosti z pěti kontinentů, s pletí barvy bílé, černé, žluté atd. A později znenadání spadlo z nebe jakési zařízení na mletí masa. To znamená, že mlýnek na maso se najednou objevil ze vzduchu, a pak začalo hlasité hučení. A později tam byly strašné výkřiky.

Mistryně: Chápu.

Q(f): A všichni stáli v kruhu; průměr byl jeden a půl metru. Pak byli všichni rozemleti, všude maso a krev. Později, poté, co se to stalo, museli se opět seřadit, aby byli takto potrestáni 3-5 krát denně. Pak jsem rychle recitovala Pět Svatých Jmen a Dar ze Sedmé úrovně, a to peklo bylo vyprázdněno od všech bytostí.

Mistryně: Byly osvobozeny.

Q(f): Pak jsem se zeptala té kamarádky: „Proč jsi spadla na toto místo?“ Ona řekla: „Řekla jsi mi, abych byla vegankou a změnila svou profesi, ale já jsem neposlechla. Pak jsem najednou dostala rakovinu a zemřela.“ Poté, co zemřela, zjistila, že se stala psem. Vzpomněla si na svůj domov. Takže tam zoufale běžela, ale její rodina ji nepoznala. Pomyslela si: „Byla jsem člověkem, ale teď jsem se stala psem. Už nechci žít.“ Pak se sama vyhladověla. Byla jen štěně, takže se vyhladověla k smrti. Myslela si, že po smrti bude znovu člověkem a bude si nadále užívat lidského života.

Mistryně: Ne, karma nebyla splacena. (Správně, ale ona tomu nevěřila.) Už to bylo velmi dobré, že mohla být psem. Je mnohem horší být rozemleta (Ano.) tím strojem.

Q(f): Později toho litovala. A řekla: „Musím věřit v tebe a tvou Mistryni, Nejvyšší Mistryni Ching Hai.“ A v ten den bylo peklo vyprázdněno díky milosti Mistryně.

Mistryně: To je lepší. (Děkuji Vám, Mistryně.) Není zač. (Poté, co bylo peklo vyprázdněno, šla ihned do Nebe díky moci Mistryně. Jsem tudíž velmi vděčná.) Děkuji vám za vaši pomoc. (Děkuji Vám, Mistryně.) Jelikož s ní máte spříznění, alespoň jste ji znala dříve a nabídla jí radu, mohla jste tam jít a pomoci jí. Poděkovala vám? (Je velmi vděčná. Poté, co šla do Nebe, často mi říkala: „Naučím se duchovně praktikovat.“ Mistryni a mně je velmi vděčná.) Dobrá. (Děkuji Vám.)

Buďte vegáni, kajajte sa = Zachráňte svoju dušu!

Každý z Majsterkiných žiakov má podobné, odlišné zážitky, alebo viac vnútorných duchovných zážitkov a/alebo požehnanie vonkajšieho sveta; toto je iba niekoľko ukážok. Väčšinou si ich, podľa Majsterkinej rady, nechávame pre seba.

Pre viac informácií a voľné stiahnutie, prosím, navštívte SupremeMasterTV.com/to-heaven

Zdieľajte
Zdieľať s
Vložiť
Spustit v čase
Stiahnuť
Mobil
Mobil
iPhone
Android
Sledujte v mobilnom prehliadači
GO
GO
Aplikácie
Naskenujte QR kód alebo si vyberte správny telefónny systém na stiahnutie
iPhone
Android