Vyhľadávanie
Nasleduje
 

MIMORIADNE! / Návštěvy nebe a pekla: Svědectví

Návštevy pekla, 3. časť – Majsterka zachránila moju babičku pred tým, aby nebola hladným duchom

2021-05-24
Podrobnosti
Stiahnuť Docx
Čítajte viac

„6. februára 2020, Najvyššia Majsterka Ching Hai vyslala osobitné posolstvo svetu, že tí, ktorí jedia mäso pôjdu do pekla, pokiaľ sa nestanú vegánmi. To je naozaj pravda.

Pred tridsiatimi rokmi, keď som sa vrátila domov zo zasvätenia a večer som meditovala, videla som prejavenú formu Majsterky. Majsterka povedala: „Ideme teraz do pekla zachrániť tvoju babičku.“

(Moja babka zvykla kruto zabíjať kurčatá a kačice, a tiež jedla veľa mäsa, keď bola nažive a nakoniec zomrela na rakovinu.) Tam som uvidela veľa železných väzenských ciel s mnohými hladnými duchmi, ktorí boli zamknutí vo vnútri; trčal im jazyk asi 100 palcov dlhý, dosť dlhý na to, aby vytvorili kruh. Všetci hladní duchovia kričali od bolesti. Moja stará mama bola tiež zamknutá v železnom väzení. Jej hrdlo bolo spálené ohňom a nemohla nič prehltnúť.

Plakala a kričala: „Tvoja matka sa nechová ako sa na dcéru patrí!“ Myslím, že to bolo preto, že moja mama nebola vegánka a ani zasvätená, a tiež nemala žiadne zásluhy, aby ju zachránila pred peklom. Vyšla som vystrašene zo samádhi, a nemohla som dva dni jesť, pretože som sa cítila zdesená a znechutená.

Vďaka Majsterkinej Milosti, moja rodina usilovne praktikovala, a teraz sa moja babka reinkarnovala do bohatej rodiny. Je vydatá a má dve deti. Je vegánka a teší sa z bohatého a šťastného života. Videla som ju, ako hovorí, že sa pripravuje na to, aby dostala aj zasvätenie.

Modlím sa, aby všetci ľudia prijali vegánsku stravu, takže zvieratá už viac nebudú trpieť. Boh žehnaj!“

Buďte vegáni, kajajte sa = Zachráňte svoju dušu!

Každý z Majsterkiných žiakov má podobné, odlišné zážitky, alebo viac vnútorných duchovných zážitkov alebo požehnanie vonkajšieho sveta; toto je iba niekoľko ukážok. Väčšinou si ich, podľa Majsterkinej rady, nechávame pre seba.

Pre viac informácií a voľné stiahnutie, prosím, navštívte SupremeMasterTV.com/to-heaven

Zdieľajte
Zdieľať s
Vložiť
Spustit v čase
Stiahnuť
Mobil
Mobil
iPhone
Android
Sledujte v mobilnom prehliadači
GO
GO
Aplikácie
Naskenujte QR kód alebo si vyberte správny telefónny systém na stiahnutie
iPhone
Android