Vyhľadávanie
Nasleduje
 

MIMORIADNE! / Návštěvy nebe a pekla: Svědectví

Návštevy pekla, 5. časť – Sväté mená sú skutočnou ochranou

2021-05-24
Podrobnosti
Stiahnuť Docx
Čítajte viac

(Mal som vnútorný zážitok, v ktorom som navštívil peklo. Bolo tam veľa bytostí, ktoré vyzerali veľmi zúrivo, a zdalo sa, že ma chcú zožrať zaživa. A uvedomil som si tiež, že vedľa mňa boli traja, štyria spolu zasvätení. Povedal som im: „Poďme recitovať Sväté Mená.“ A recitoval som spolu s nimi. Po tom sa tváre tých bytostí zmenili, kľakli si a poklonili sa nám. Rád by som Majsterke veľmi pekne poďakoval, že mi dala Sväté Mená. Odvtedy bola moja viera posilnená. Rád by som Vám poďakoval, Majsterka.) Nemáte za čo. Dobre!

Hovorila som vám, že (Päť) Svätých Mien je veľmi, veľmi dôležitých, veľmi mocných. Dokonca aj keď ste v pekle, ak si na ne spomeniete, budete vyslobodení. Spomínate si? Áno. Mená piatich Bohov Piatich Svetov… V týchto Piatich Svetoch sú Oni kráľmi. Takže všetci, ktorí začujú Ich mená, sa skutočne poklonia. Potom sa vás nikto nemôže dotknúť. Je to naozajstná ochrana, nielen vo fyzickom živote, ale aj v pekle, v Nebi, všade, v každom vesmíre kam idete.

Prosím, vážte si to. Aj keď nemáte zážitky ako váš brat tu, verte mi. Áno? (Áno.) Nemám žiaden dôvod hovoriť vám nepravdu.

Buďte vegáni, kajajte sa = Zachráňte svoju dušu!

Každý z Majsterkiných žiakov má podobné, odlišné zážitky, alebo viac vnútorných duchovných zážitkov alebo požehnanie vonkajšieho sveta; toto je iba niekoľko ukážok. Väčšinou si ich, podľa Majsterkinej rady, nechávame pre seba.

Pre viac informácií a voľné stiahnutie, prosím, navštívte SupremeMasterTV.com/to-heaven

Zdieľajte
Zdieľať s
Vložiť
Spustit v čase
Stiahnuť
Mobil
Mobil
iPhone
Android
Sledujte v mobilnom prehliadači
GO
GO
Aplikácie
Naskenujte QR kód alebo si vyberte správny telefónny systém na stiahnutie
iPhone
Android