Vyhľadávanie
Nasleduje
 

Medzi Majstrom a žiakmi

Najvyššou Majsterkou Ching Hai novo vytvorená krajina pre tých, čo si to zaslúžia, 1. časť zo 2

2019-01-11
Lecture Language:English
Podrobnosti
Stiahnuť Docx
Čítajte viac
Protože jsem utvořila zvláštní prostor, zvláštní duchovní místo pro vás všechny a kohokoliv, pod křídly, pod mými křídly. Pátá Duchovní Úroveň je jen stanice, do které jdete a potom budete přemístěni jinam, na velmi speciální místo mimo, lepší než je Pátá Úroveň.

Ale tato oblast bytí, přestože je mimo a lepší než Pátá Úroveň, je jen pro ty zasloužilé. Ty, kdož mají opravdovou víru v Mistryni. Ostatní, buďto musí zaplatit své dluhy a na nějaký čas se převtělit, nebo zůstanou v nižší hladině, aby pokračovali v učení a šplhali nahoru.

Zasloužilí žáci, to nezbytně neznamená, že jsou velmi inteligentní, nebo mají vysoké společenské postavení, či vždycky důležitě mluví při meditačním setkání, nebo ani nemusí vypadat jako kdyby udělali mnoho cnostných činů nebo něco. Ale je to uvnitř, dobrá? Ano, Mistryně. Možná, že on to také udělal, také je navenek dobrý, ale uvnitř musí být dobrý a nikdy nemít kolísavou víru v Mistryni. Protože Nebesa vše vědí. Ne, že se předvádíme, nebo hrajeme venku divadlo, ale uvnitř.(Ano, Mistryně.)

Jste v dobrém stavu, kvůli síle Milosti Mistryně. Také pomáháte při Supreme Master TV. A také, máte nějaké zásluhy vztahující se k vašemu zdraví, nějaké zásluhy být zdraví. Takže je tam několik důvodů. Pokračujte v udržování své víry, vaší pravdivosti (věrnosti), bezpodmínečné službě pro druhé. Zůstaňte čistí ve svých srdcích a dobře meditujte. Pak budete nadále v dobrém stavu.
Sledujte viac
Najnovšie videá
2022-12-07
532 Zobrazenia
2022-12-06
463 Zobrazenia
2022-12-06
526 Zobrazenia
36:52
2022-12-06
70 Zobrazenia
2022-12-06
56 Zobrazenia
Zdieľajte
Zdieľať s
Vložiť
Spustit v čase
Stiahnuť
Mobil
Mobil
iPhone
Android
Sledujte v mobilnom prehliadači
GO
GO
Aplikácie
Naskenujte QR kód alebo si vyberte správny telefónny systém na stiahnutie
iPhone
Android