Vyhľadávanie
Nasleduje
 

Medzi Majstrom a žiakmi

Cesty k dosiahnutiu duchovných zásluh, 3. časť zo 4

2019-09-09
Lecture Language:English,Spanish(Español)
Podrobnosti
Stiahnuť Docx
Čítajte viac
Stále budete získávat více bodů, pokud budete vědět jak. I kdybyste nemeditovali dobře, existuje mnoho způsobů, jak získat duchovní zásluhy. Čtěte knihy Mistryně, dokonce fotografie, och, je to hodně zásluh, ano? Dokonce fotografie, čtěte časopis, čtěte knihy, dívejte se na televizi, je to, jako byste mne viděli, rozumíte? Miliony bodů! Pokaždé, stále, pokud to děláte 24 hodin, kdykoli můžete, budete v mžiku na 5. úrovni! Vy to jen nezužitkováváte.

Pokud nemáte peníze, jen požádejte centrum, řekněte, že já jsem vám dovolila požádat o cokoli, co potřebujete, zadarmo. Video, cokoli, co potřebujete, pokud nemáte peníze, řekněte: „Mistryně mi to řekla. Žádám to od vás zadarmo, protože to potřebuji.“ Dobrá? Nemusíte se dívat stále na různá videa, i když se díváte na jedno video znovu, znovu a znovu, nestarejte se. Získáváte hodně duchovní energie, zásluh. Vy to nevíte, to je důvod, proč jste příliš zaneprázdněni prací, pracujete, a po celou dobu jste nevydělávali.

Cokoli učiním, abyste udělali, nebo vám řeknu, ať uděláte, je to jen, abych vám pomohla jít rychle nahoru. Cokoli, co je spojené se mnou, ať je to fotografie, na kterou se můžete dívat, časopisy, knihy, video. Och! Celý dlouhý den děláte něco s věcmi, které se mnou mají něco společného, a stále získáváte, získáváte a rostete velice rychle. Rozumíte teď? (Ano!) A služte vašim bratrům, sestrám. Získáváte navzájem body. Jste si také navzájem pokladem. Buďte na sebe milí, služte si navzájem. A vždy Mistryně v srdci, ve tváři, v očích, všude. Všude, když nosíte moji fotografii, máte body. Obklopte se časopisy, i kdybyste je nečetli, položte si tam kazety, i kdybyste je neposlouchali, to nevadí! To všechno vám bude pomáhat rychle, rychle, rozumíte? Používejte to!

A všechno dělejte s Mistryní, dělejte to celý dlouhý den, kdykoli můžete, s výjimkou toho, když pracujete a řídíte auto, samozřejmě, ale pověste si tam fotografii, cokoli děláte. Dobrá? Jen toho využívejte.
Sledujte viac
Epizóda  3 / 4
1
2019-09-07
4882 Zobrazenia
2
2019-09-08
4535 Zobrazenia
3
2019-09-09
4302 Zobrazenia
4
2019-09-10
3490 Zobrazenia
Zdieľajte
Zdieľať s
Vložiť
Spustit v čase
Stiahnuť
Mobil
Mobil
iPhone
Android
Sledujte v mobilnom prehliadači
GO
GO
Aplikácie
Naskenujte QR kód alebo si vyberte správny telefónny systém na stiahnutie
iPhone
Android