Vyhľadávanie
Nasleduje
 

MIMORIADNE! / Buďte vegánom

NALIEHAVÁ výzva Najvyššej Majsterky Ching Hai ku všetkým svetovým vedúcim predstaviteľom a vládam

2020-03-29
Podrobnosti
Stiahnuť Docx
Čítajte viac
Vážení vedoucí představitelé a vládní činitelé, jsem vám opravdu vděčná za všechno, co jste doposud udělali, abyste pomohli našemu světu, jak nejlépe umíte. Děkuji vám všem. Toto je jen připomenutí, protože vím, že vy víte, co je správné udělat. Musíte chránit všechny pod svými křídly – spoluobčany a spoluobyvatele, to znamená, takzvaná zvířata. Jsou naprosto bezmocná a vydána na milost lidské moci. Faktem je, že NEEXISTUJE HUMÁNNÍ PORÁŽENÍ, žádná taková věc jako legální vražda masy nevinných.

SVĚT HOŘÍ, hrozí, že se zhorší každým okamžikem, LIDÉ A ZVÍŘATA HYNOU alarmující rychlostí. Nebesa a Země nás sužují stále novými, podivnějšími nemocemi. Ničivá znamení jsou patrná všude. VAROVNÁ ZNAMENÍ JSOU ŽLUTÁ a zjevná po celém světě! Změna našeho klimatu se zrychluje. Chov zvířat, ryb, vaječný, mlékárenský průmysl atd., cokoli, co souvisí se zvířaty, jsou ti nejhorší producenti smrtícího metanového plynu, který ohřívá naši planetu. Takže zastavení těchto brutálních, vražedných činností, je nejrychlejší způsob, jak ochladit naši Zemi.

Vy máte tu moc to všechno zastavit. Vy máte to oprávnění ZAVÉST VEGANSKÝ ZÁKON, SKONCOVAT S PODNIKY SOUVISEJÍCÍMI S UTRPENÍM ZVÍŘAT. Anulovat bolest, agonii všech bytostí, lidí a zvířat. Protože laskavost vyvolá laskavost, a soucit vyvolá soucit. Milosrdenství zplodí milosrdenství z Nebes. A tento VEGANSKÝ ZÁKON JE NEJEFEKTIVNĚJŠÍ ZPŮSOB ZÁCHRANY NAŠEHO SVĚTA.

Takže už neutíkejte od tohoto nevyhnutelného rozhodnutí. Jednoduše jen VYTVOŘTE VEGANSKÝ ZÁKON A PODEPIŠTE HO. Než pro vás bude příliš pozdě rozhodnout správnou věc, než bude příliš pozdě dokonce litovat. Před tím, než na nás sestoupí další Boží hněv, s drsnějším počasím, více pohromami, s větším terorem, s větším množstvím ztracených životů, s větším množstvím zmizelých drahocenných zdrojů s větší finanční katastrofou.

Pracujte pro Boha, s Bohem. Tak se budete cítit lehce, čistě a šťastně z toho, že DĚLÁTE SPRÁVNOU VĚC, NYNÍ. Zřiďte VEGANSKÝ ZÁKON pro záchranu našeho světa. UZÁKOŇTE VEGANSTVÍ.

Diváci si môžu stiahnuť túto výzvu zadarmo, tak, ako všetky naše programy, a poslať ju svojim váženým vládnym predstaviteľom, rodine a priateľom. Boh žehnaj.

Ďalšie tri nedávne mimoriadne výzvy: „Naliehavá výzva Najvyššej Majsterky Ching Hai ku všetkým obchodníkom s mäsom a majiteľom zvieracích fariem, podnikom s rybacou, vaječnou, mliečnou, kožušinovou, kozmetickou a kožiarskou výrobou a laboratórnym testovaním“, „Naliehavá výzva Najvyššej Majsterky Ching Hai k záchrane sveta a modlitbe za vegánsky svet“ a „Naliehavá výzva Najvyššej Majsterky Ching Hai ku všetkým náboženským a duchovným vodcom“ si môžete tiež voľne stiahnuť na SupremeMasterTV.com/download
Zdieľajte
Zdieľať s
Vložiť
Spustit v čase
Stiahnuť
Mobil
Mobil
iPhone
Android
Sledujte v mobilnom prehliadači
GO
GO
Aplikácie
Naskenujte QR kód alebo si vyberte správny telefónny systém na stiahnutie
iPhone
Android