Nasleduje

MIMORIADNE!

Naliehavá výzva Najvyššej Majsterky Ching Hai k záchrane sveta a k Modlitbe za Vegánsky svet, 6. februára 2020

2020-03-11
Podrobnosti
Čítajte viac
Nechci se už opatrně vyjadřovat. Náš čas je nyní krátký. Náš svět je ve skutečné bezprostřední nouzi. Nebo sa hnevá. Zem je nahnevaná. Príroda je nahnevaná, čaká, čaká na náš návrat k našej pôvodnej milujúcej, láskavej prirodzenosti, akú nám Boh určil, aby sme mali. Čaká na nás, aby sme si precvičili túto moc zachrániť ostatných a zachrániť seba a našu rodinu. Pomozte planetě. Zachraňte zvířata. Zachraňte náš svět. Buďte hrdina.

Takže sa budeme spolu modliť. Ak veríte v spravodlivosť, aj keď nemôžete byť v tejto chvíli vegánom, len sa modlite, aby ste čoskoro boli. Modlite sa za Svet vegánov. Modlite sa s nami v určený deň, V nedeľu 9. februára 2020, tento rok o 21:00 hongkongského času. Naše modlitby budú mocné, pretože sú podporované Nebesami a Svätými a Božou mocou. Uistila som sa o tom. Má to obrovskú moc, nikdy predtým ľudstvu známu, zvlášť teraz, keď to urobíme spolu, a stali ste sa vegánmi, alebo sa modlíte, aby ste sa stali vegánmi alebo sa chystáte byť vegánmi so všetkou vašou dobrotou, neodmysliteľnou vlastnosťou vo vás. Bude to efektívne, veľmi efektívne. Prosím, povedzte aj svojim členom rodiny, svojim priateľom, svojim známym, komukoľvek, koho poznáte, aby sa modlili s vami, s nami, pre vegánsky svet. Je to dobré aj pre nich.

Můžeme se POMODLIT, MEDITOVAT SPOLEČNĚ asi půl hodiny. A můžeme také takto pokračovat každý víkend; KAŽDOU NEDĚLI ZNOVU. Budeme to dělat kromě všeho ostatního, co děláme, dokud tady nebude veganský svět. Nezastavíme se. Dokonca úprimných päť minút, dvadsať minút, to všetko pomáha vyčistiť náš svet, aby sme zachránili naše deti a žili ušľachtilý, dôstojný, slušný život, vhodný pre deti Boha. Pripojte sa k nám, aby ste zachránili nevinných. Pripojte sa k nám k záchrane nášho sveta. Prosím! Boh vám žehnaj navždy mnohonásobne, v tomto živote a v ďalšom.

Existuje niekoľko tikajúcich bômb, nie iba jedna. Dokonca ani nemusí čakať na klimatickú zmenu. Všetka táto zlosť, úzkostná energia je namierená na nás. V porovnaní s touto energiou atómová bomba nie je ničím. Je to ako detská hračka. Peklo je nevyhnutné, ak nezmeníme náš spôsob života. Prosím pridajte sa k meditácii každú nedeľu, o 21:00 (hongkongského času). Nastavte si budík kdekoľvek budete, čokoľvek budete robiť, prosím zastavte sa na chvíľu modlite sa za vegánsky svet s nami, so mnou.
Sledujte viac
Zoznam skladieb
Zdieľajte
Zdieľať s
Vložiť
Spustit v čase
Stiahnuť
Mobil
Mobil
iPhone
Android
Sledujte v mobilnom prehliadači
GO
GO
Aplikácie
Naskenujte QR kód alebo si vyberte správny telefónny systém na stiahnutie
iPhone
Android