Vyhľadávanie
Nasleduje
 

MIMORIADNE! / Buďte vegánom

Naliehavá výzva Najvyššej Majsterky Ching Hai k záchrane sveta a k Modlitbe za Vegánsky svet, 6. februára 2020

2020-03-11
Podrobnosti
Stiahnuť Docx
Čítajte viac

Náš čas je nyní krátký. Náš svět je ve skutečné bezprostřední nouzi. Existuje niekoľko tikajúcich bômb, nie je potrebná ani klimatická zmena. Nebo sa hnevá. Zem je nahnevaná. Príroda je nahnevaná, čaká na náš návrat k pôvodnej milujúcej, láskavej prirodzenosti, akú nám Boh určil, aby sme mali, aby sme zachránili ostatných, seba a našu rodinu. Všetka táto zlosť, úzkostná energia je namierená na nás. V porovnaní s týmto, je atómová bomba ako detská hračka. Buďme hrdina. Zmeňme náš spôsob života. Buďme hrdina. Pomozte planetě. Zachraňte zvířata. Zachraňte náš svět.

Modlime sa spolu. Aj keď nemôžete byť teraz vegánom, len sa modlite, aby ste čoskoro boli. Modlite sa za Svet vegánov. Prosím, pripojte sa k nám každý deň od 21. do 22. hodiny hongkonského času, aby ste sa modlili alebo meditovali za vegánsky svet, čím tiež dosiahneme trvalý svetový mier. Nech vás Nebesá viacnásobne žehnajú. Ďakujem vám veľmi pekne.

Naše modlitby sú mocné, pretože sú podporované Nebesami a Svätými a Božou mocou. Má to obrovskú moc, nikdy predtým známu, zvlášť teraz, keď to robíme spolu, a stali ste sa vegánmi, modlíte sa, aby ste sa stali vegánmi, chystáte sa byť vegánmi, so všetkou vašou láskavou vlastnosťou vo vnútri. Je to veľmi efektívne. Prosím, povedzte svojim členom rodiny, priateľom, známym, komukoľvek, koho poznáte, aby sa s nami modlili pre vegánsky svet. Je to dobré aj pre nich. SA MODLIME, MEDITUJME SPOLU asi jednu hodinu, pokračujme KAŽDÝ DEŇ ZNOVA, kým tu nebude vegánsky svet.

Dokonca úprimných päť minút, dvadsať minút, to všetko pomáha vyčistiť náš svet, aby sme zachránili naše deti a žili ušľachtilý, dôstojný, slušný život, vhodný pre deti Boha. Pripojte sa k nám, aby ste zachránili nevinných. Pripojte sa k nám k záchrane nášho sveta. Prosím! Boh vám žehnaj mnohonásobne, v tomto živote a v ďalšom.

Nachystajte si budík, nech ste kdekoľvek, čokoľvek robíte, prosím, na chvíľu sa zastavte, aby ste sa s nami modlili za vegánsky svet, 21:00 - 22:00, hongkonského času.

Zdieľajte
Zdieľať s
Vložiť
Spustit v čase
Stiahnuť
Mobil
Mobil
iPhone
Android
Sledujte v mobilnom prehliadači
GO
GO
Aplikácie
Naskenujte QR kód alebo si vyberte správny telefónny systém na stiahnutie
iPhone
Android