Vyhľadávanie
Nasleduje
 

Medzi Majstrom a žiakmi

Nebo pomáha Ukrajine vo vojne medzi dobrom a zlom, 2. časť zo 6

2022-03-19
Lecture Language:English
Podrobnosti
Stiahnuť Docx
Čítajte viac
Pokud jste si toho vědomi, můžete cítit nebo můžete mluvit s touto Mistryní, která je s vámi, ale mnoho lidí je slepých, hluchých. (Ano.) Proto někteří lidé mohou vidět Mistryni s nimi v jejich domě. Mistryně se nezjevuje neustále, nechodí s vámi po celou dobu, ale ponechává vám soukromí. Mistryně si je však vždy vědoma vaší přítomnosti. (Ano.) A kdybyste měli nějaké potíže, snaží se neustále pomáhat, dříve, než si uvědomíte, že máte požádat. (Páni.)

Každý takzvaný žák, moji žáci mají s sebou Mistryni. Každý z vás má jednu Mistryni, která vás chrání 24/7. (Páni. Děkujeme Vám, Mistryně.) Ale pokud nejste skutečně pro Boha, když přicházíte pro zasvěcení a nejste opravdu pro Boha, pro povznesení své duše, pak Mistryni nemáte, i když jste zasvěcení.

A pokud se takzvaní žáci nějak obrátí, zradí Mistryni z jakéhokoli důvodu nebo dokonce Mistryni nerespektují, pak jim Nebe také nedovolí mít s sebou Mistryni. (Ach.) Budou zranitelní. Budou úplně sami. (Páni. Ano.) A pokud nejsou z nějakého důvodu se skupinou, jako s naší skupinou, pak snadno onemocní nebo zemřou, nebo budou napadeni ďábelskou silou. Protože s sebou nemají Mistryni.

Ale my lidé jsme velmi, velmi šťastní. Psí lidé, i kdybych jim dala zasvěcení, nemají s sebou Mistryni. Takový je zákon. (Páni. Ano, Mistryně.) Mistryně je může zachránit. a tak dále, je to v pořádku, ale není jim přiděleno, aby měli s sebou Mistra. (Páni.) Nemohou. (Proč, Mistryně?) Jsou jiná kategorie. (Aha.)

I kdybyste přišel z Nebe, a rozhodnete se být psím člověkem, abyste pomohli některým svým přátelům nebo příbuzným, nebo pomohli někomu, kdo si vaši pomoc zaslouží, stále ještě nemáte Mistra. (Páni.) I když jste takzvaně zasvěceni. (Ano, Mistryně.) Musí být opravdu výjimečný. Lidé mají velké štěstí. (Páni. Ano, určitě.) Lidé si mohou uvědomit Buddhovství. (Páni.)

Pouze výjimeční, odlišní – možná jedna nebo dvě výjimky, ale většinou to nejde. Pokud se rozhodnete být psím člověkem, tak prostě budete psím člověkem. Chováte se jako psí člověk.

Pokud tedy máte nebeské oči, pokud máte jasnovidné oči, které vidí, a pokud uvidíte někoho, kdo nemá kolem sebe Mistra, pak víte, že tento člověk není opravdový. (Aha. Správně.) Pracuje pro ďábla. Přichází jen proto, aby dělal problémy.

I když Mistr odpouští, toleruje a nic jim neudělá, ale přesto nemohou mít výsadu zasvěceného. Nemohou mít u sebe Mistra. Stejně jako se nemísí voda a oheň. (Ano, Mistryně.) Je to téměř automatické. (Ano.)
Sledujte viac
Epizóda  2 / 6
1
2022-03-18
4575 Zobrazenia
2
2022-03-19
5923 Zobrazenia
3
2022-03-20
3490 Zobrazenia
4
2022-03-21
3340 Zobrazenia
5
2022-03-22
3168 Zobrazenia
6
2022-03-23
3098 Zobrazenia
Zdieľajte
Zdieľať s
Vložiť
Spustit v čase
Stiahnuť
Mobil
Mobil
iPhone
Android
Sledujte v mobilnom prehliadači
GO
GO
Aplikácie
Naskenujte QR kód alebo si vyberte správny telefónny systém na stiahnutie
iPhone
Android