Vyhľadávanie
Nasleduje
 

MIMORIADNE! / Zmeny podnebia

Citace Nejvyšší Mistryně Ching Hai ohledně změny klimatu: Zpráva o našem oceánském životě

2021-02-02
Podrobnosti
Stiahnuť Docx
Čítajte viac
Existuje už 400 oceánskych mŕtvych zón, alebo sa zhoršujú. Dnes je 50% koralov mŕtvych. Koralový útes je ochranou oceánu, pre ryby a celý morský život a tiež chráni nás. Nadmerný rybolov vyhladil 90% veľkých rýb.

Může to dělat tři libry divokých ryb k vychování jedné libry hospodářských ryb. Nejen, že tím krmí lidi, krmí jiné ryby a pak je prodají. Je to velké plýtvání. Promarní peníze, plýtvají jídlem, a pak také způsobí klimatickou změnu. Má to vliv na všechny, na vegany i nevegany. To není spravedlivé.

Snažíme se o to nejlepší a propagujeme to, tak možná jednoho dne budou všichni vegani.

Podle Organizace spojených národů, pro stravu a zemědělství, 25 % ulovených ryb je krmivo pro hospodářská zvířata. Krmí tím ryby a pak rybami krmí také hospodářská zvířata. Dvacet pět procent z toho.

„Světově, jen prasata a slepice spotřebují šestkrát tolik mořských potravin, než Američtí zákazníci.“ Můj Bože! „A dvakrát více než Japonští zákazníci.“ A Japonci jsou jedením ryb proslulí. To víte. Žijí o rybách, ano? A všechny prasata a slepice jich snědí více než oni, dvakrát tolik než Japonci. Dovedete si to představit?

„Biomasa populárních ryb k jezení“ je taková: V roce 1900 se stravovali méně a dnes v roce 2000 více.“ Vše to je zde prázdné. Takže ročně je uloveno 90 milionů (metrických) tun ryb.

Můj Bože! Jak můžou žaludky unést tolik váhy zvířat? Ve srovnání, celková váha lidské populace je 316 milionů tun. (286,7 milionů metrických tun).“

Můj Bože! Mluvíme o chamtivosti a nenasytnosti.

Pozrite si, alebo si stiahnite celú prednášku „Vegánske trendy vo svete“ voľne na: SupremeMasterTV.com vyhľadávaním „Vegan Trends“
Sledujte viac
Epizóda  18 / 21
19
2021-02-05
2080 Zobrazenia
21
2021-08-11
108422 Zobrazenia
Zdieľajte
Zdieľať s
Vložiť
Spustit v čase
Stiahnuť
Mobil
Mobil
iPhone
Android
Sledujte v mobilnom prehliadači
GO
GO
Aplikácie
Naskenujte QR kód alebo si vyberte správny telefónny systém na stiahnutie
iPhone
Android