Vyhľadávanie
Nasleduje
 

MIMORIADNE! / Najvyššia Majsterka Ching Hai: Citáty

Výzva ke zrušení otroctví všeho druhu

2020-12-13
Podrobnosti
Stiahnuť Docx
Čítajte viac
A i pak, pokud tento druh obchodu s otroctvím navždy zrušíme, stále musíme brát v potaz obchod s otroctvím zvířat. Jsou to také bytosti. Mají pocity, mají emoce; mají inteligenci. Mají loajalitu k sobě navzájem a jsou tak dobří k sobě navzájem a i k lidem. A my prodáváme, kupujeme, prodáváme, kupujeme je, stejně jako jsme to předtím dělali s lidmi. To také není správné. Náš svět není správný v mnoha ohledech. Nevím, jak dlouho to potrvá, než se to všechno změní, ale musíme to změnit. A děláme všechno, co můžeme, abychom změnili tento systém, protože to není správné.

Existuje jen jeden způsob, jak dělat věci, a to je dělat správnou věc, a tato věc není v pořádku. Bez ohledu na to, v jaké zemi nebo jaká vláda, pokud mají nějaké přemýšlení, trošku soucitu v srdci, nějaké porozumění toho, co je správné, co je špatné, pak toto otroctví lidí a zvířat by mělo být zrušeno dlouho, dlouho předtím, než jsem se dokonce narodila. To by bylo správné udělat.

Pozrite si, alebo si stiahnite celú prednášku „Život Pána Mahaviru: Narodenie Dharma-Chakravarti“ voľne na: Edenrules.com vyhľadávaním čísla videa: 1214
Zdieľajte
Zdieľať s
Vložiť
Spustit v čase
Stiahnuť
Mobil
Mobil
iPhone
Android
Sledujte v mobilnom prehliadači
GO
GO
Aplikácie
Naskenujte QR kód alebo si vyberte správny telefónny systém na stiahnutie
iPhone
Android