Następnie

Godne uwagi wiadomości

Więcej trzeba medytować Pomóż sobie i światu

2020-11-25
Szczegóły
Pobierz Docx
Czytaj więcej

Nasza Najbardziej Współczująca Najwyższa Mistrzyni Ching Hai, poświęcając cenny czas ze swojego intensywnego odosobnienia medytacyjnego na rzecz świata, łaskawie rozmawiała za pośrednictwem telekonferencji z członkami naszego Stowarzyszenia w Aśramie Nowej Ziemi na Tajwanie znanym również jako Formoza, w sobotę 21 listopada 2020 r. Mistrzyni z miłością zachęciła więcej medytacji i ciągłej czujności, aby pomóc chronić siebie i innych przed pandemią COVID-19.

Chcę tylko powiedzieć kilka słów, aby was uspokoić, ponieważ minęło dużo czasu. (Tak.) (Dziękujemy, Mistrzyni.) Teraz sytuacja jest trochę napięta. Czy wszyscy siedzą w odpowiedniej odległości? (Tak.) Kiedy siedzicie, zachowajcie odpowiednią odległość. Tak jak wymaga tego rząd. Dobrze? (Dobrze.) Tylko dla bezpieczeństwa. Ponieważ w tym momencie wirus jeszcze nie zniknął; nadal tam jest. Musicie uważać na każdą zmianę.

Kiedy wychodzicie, nadal musicie nosić maski i osłony na twarz itp. I przynieść ze sobą środki do dezynfekcji rąk. Jeśli nie macie dostępu do środka do dezynfekcji rąk, możecie także użyć octu. Dobrze? (Dobrze.) Ale bądźcie hojni w myciu rąk. Po dotknięciu rzeczy na zewnątrz takich jak drzwi lub rzeczy na rynku wszyscy musicie natychmiast wyczyścić, lub umyć ręce. Robicie to? (Tak.)

Słyszałam, że chociaż ktoś nie wykazywał żadnych objawów, nadal mogła zarażać innych do 70 dni. Ponad dwa miesiące mogła zarażać innych. Ta osoba nie była chora i nie miała żadnych objawów, ale nosiła wirusa. To straszne. Rozumiecie? (Zrozumiemy.) Inne choroby nie są takie. Ciężka karma naszego świata sprawiła, że choroba ta stała się bardziej zagrażająca życiu.

Te wirusy mają dusze. Należą one do zwierząt, które były wcześniej brutalnie zabite. Więc mogą powrócić, aby uregulować karmiczną odpłatę. Rozumiecie? (Zrozumiemy.) Więc to jest bardzo poważna sytuacja, którą bardzo trudno opanować.

Więc musicie się wzajemnie chronić. Dobrze? (Dobrze.) Musicie się chronić. Nie myślcie, że wasza duchowa praktyka jest wystarczająco dobra. Nigdy nie wiecie, ile macie zasług ani jak dobra jest wasza duchowa praktyka. Również zbiorowa karma kraju i zbiorowa karma wielu pokoleń rodziny. Zróbcie więc wszystko, co w naszej mocy, aby się chronić. Nie czekajcie, aż zachorujecie i wtedy będzie to bardzo kłopotliwe. Dobrze? (Dobrze.) Ta choroba nie zawsze znika po wyleczeniu. Po wyzdrowieniu wiele osób ponownie choruje. Skutki uboczne tej choroby mogą być bardzo poważne. Nawet mózg lub serce mogą zostać uszkodzone. Istnieją także inne dziwne efekty uboczne. Zatem mówię wam bardzo poważnie, abyście się chronili. Dobrze? (Dobrze.) To wszystko, co mogę wam doradzić. Ponadto medytujcie więcej dla wszystkich i dla siebie. W przeciwnym razie mogłoby być gorzej. Rozumiecie? (Rozumiemy.)

Nawet jeśli wasz kraj jest w porządku, nadal musicie być czujni. Dobrze? (Dobrze.) Wasz rząd zrobił wszystko, co w ich mocy, więc jesteśmy również zobowiązani zrobić wszystko, co w naszej mocy. Jeśli jesteście chorzy, będziecie sprawiać kłopoty innym. Zarazicie innych i wtedy będziecie sprawiać kłopoty rządowi, i także lekarzom, pielęgniarkom i personelowi medycznemu w szpitalu. Ponieważ jeśli wiele osób zostanie zarażonych, łóżek szpitalnych nie wystarczy. I wtedy pacjenci z bardziej pilnymi chorobami mogą być zaniedbani. Czy wszyscy rozumiecie? (Tak.) Ta pandemia jest straszna. Ma dusze. Jest dobra w robieniu sztuczek. Nie jest podobna do innych powszechnych chorób. Dlatego trudniej ją wyleczyć. Trudno to wyleczyć. I tak szybko się rozprzestrzenia. Do tej pory liczba globalnych zachorowań wciąż rośnie. Tak więc obywatele Tajwanu (Formozy) są bardzo błogosławieni. Dlatego w ostatnich miesiącach nie było wielu nowych przypadków. (Dziękujemy Ci, Mistrzyni, za Twoje błogosławieństwo.) (Dziękujemy.)

Nie bierzcie tego za rzecz oczywistą. Medytujcie więcej, aby pomóc sobie, swojej rodzinie, swojemu krajowi i światu. W każdą niedzielę mamy ogólnoświatową medytację grupową, aby modlić się o Wegański Świat, Świat Pokoju. Możemy to zrobić w dwa dni. Chcecie tak? (Tak! Dobrze!) Tak czy nie? (Tak.) (Dziękujemy, Mistrzyni.) Dobrze. Więc, począwszy od teraz, w czwartki i niedziele. Dobrze? (Dobrze.)

Dziękuję wam za poważne traktowanie medytacji dla świata i dla siebie. Jestem z was bardzo zadowolona. (Dobrze.) (Dziękujemy, Mistrzyni.) Ja też traktuję to poważnie. Ja też medytuję i bardzo ciężko pracuję.

Nasza głęboka wdzięczność, Ukochana Najwyższa Mistrzyni Ching Hai, że bez względu na to, jak niesamowicie jesteś zajęta lub jakie ogromne naciski napotykasz na Swoją szlachetną misję, zawsze znajdujesz czas, aby hojnie dzielić się Miłością i wsparciem ze światem. Jesteśmy wiecznie wdzięczni za wszystko, co robisz dla świata! Niech Mistrzyni będzie zawsze chroniona przez Potężnych Bogin/Bogów i obsypana miłością i wsparciem od wszystkich Niebiańskich Istot.

Pełną transmisję tej rozmowy telefonicznej z Najwyższą Mistrzynią Ching Hai, prosimy obejrzeć w Między Mistrzem a uczniami w późniejszym terminie.

Obejrzyj więcej
Lista odtwarzania
Udostępnij
Udostępnij dla
Umieść film
Rozpocznij od
Pobierz
Telefon komórkowy
Telefon komórkowy
iPhone
Android
Oglądaj w przeglądarce mobilnej
GO
GO
Aplikacja
Zeskanuj kod QR lub wybierz odpowiedni system telefoniczny do pobrania
iPhone
Android