Następnie

Godne uwagi wiadomości

Secret about COVID-19, Nov. 2, 2020

2020-11-04
Szczegóły
Pobierz Docx
Czytaj więcej

Podczas rozmowy telefonicznej z członkami zespołu Supreme Master Television 2 listopada 2020 r. Nasza Ukochana Najwyższa Mistrzyni Ching Hai, która nadal intensywnie medytuje dla świata, ujawniła więcej informacji o wirusie COVID-19.

Coś wam powiem. Chwileczkę, zobaczę, czy powinnam, czy nie. Wielki sekret. Jeden moment. Muszę chwilę pomedytować. (Tak, Mistrzyni.) A może po prostu wam powiem.

Wirus COVID-19, mają w sobie dusze. Dlatego są tak inteligentne, tak zmienne i trudne do złapania i wyleczenia. To są dusze zmasakrowanych i maltretowanych i torturowanych zwierząt, które konsumowali ludzie. Teraz rozumiecie? (Tak, Mistrzyni. Och.) W tym także waszych. Żywych lub umarłych, lub nawet przekazane przyszłym pokoleniom poprzez DNA. Wasze przyszłe pokolenia, krewni i przyjaciele, nawet jeśli się urodzą i zostaną weganami, to i tak muszą trochę wziąć w tym udziału. (Tak, Mistrzyni.) Z powodu linii rodu, połączonej karmy. Jeśli nie są związani z tą chorobą lub obecnymi członkami waszego klanu, nie mogą się urodzić. (Tak, Mistrzyni.) A więc będą musieli podzielić się ciężarem tej karmy. (Tak.)

I na szczęście to nie więcej, ponieważ maja jest zablokowana, a siła karmy zniknęła. Więc biorą tylko mniej niż normalnie. W przeciwnym razie byłoby gorzej. I już Niebo bardzo pomaga. W przeciwnym razie umarłby cały świat. (Och.) Bardzo niewiele osób przeżyłoby tę pandemię. Nie tylko zaraziliby się, ale umarli. (Tak, Mistrzyni.) Nie tylko zarażeni, ale nieuleczalni. Kto się tym zarazi, po prostu umiera, właśnie tak. Więc nie pytajcie mnie ciągle „Mistrzyni pobłogosławi, będzie w porządku?” Nie w porządku. Nie. Już dużo pobłogosławiłam. (Tak.) Jeśli więcej pobłogosławię, umrę i wszyscy inni też umrą.

Dziękujemy Ci, Najłaskawsza Mistrzyni, za ujawnienie tych ważnych informacji o COVID-19. Modlimy się, aby pomogło to wszystkim obudzić się do pilnego stanu naszej sytuacji, okazać skruchę i zrobić wszystko, co możliwe, zwłaszcza przyjąć dietę wegańską, abyśmy mogli wkrótce zakończyć wszelkie cierpienia na naszym świecie i być świadkami prawdziwego Nieba na Ziemi w tym życiu. Nasza wieczna wdzięczność, Mistrzyni, za Twoje bezgraniczne Miłosierdzie, za danie ludziom szansy odwrócenia się do współczujących istot, które szanują i cenią całe życie. Niech Mistrzyni będzie zawsze chroniona przez Najwyższe Niebiosa, gdy nasza planeta przekształci się w Jej niezmierzonej Miłości i Łasce.

Obejrzyj więcej
Lista odtwarzania
Udostępnij
Udostępnij dla
Umieść film
Rozpocznij od
Pobierz
Telefon komórkowy
Telefon komórkowy
iPhone
Android
Oglądaj w przeglądarce mobilnej
GO
GO
Aplikacja
Zeskanuj kod QR lub wybierz odpowiedni system telefoniczny do pobrania
iPhone
Android