Vyhľadávanie
Nasleduje
 

MIMORIADNE! / Buďte vegánom

Poselství dětem od Nejvyšší Mistryně Ching Hai (veganka)

2022-02-24
Podrobnosti
Stiahnuť Docx
Čítajte viac
Zdravím vás všechny, krásní mladí andělé. Chtěla bych vám všem předat obrovské, obrovské, velké skupinové objetí, abych vám ukázala jak moc vás mám ráda a jak moc mě to mrzí za celý svět, ve kterém musíte žít. Zasloužíte si lepší svět, než je tento. Ale kvůli chybě mnoha dospělých nebo bezohlednosti nebo divokým ambicím, špatnému řízení, které přinášejí tolik utrpení, strachu, úzkosti, starosti o život, je tento svět ohrožující, v některých ohledech děsivý. Modlím se k nebesům, prosím Boha všemohoucího, aby vám dal pocit lásky, útěchu a ochranu – teď i v budoucnu, i poté.

Dávejte na sebe prosím dobrý pozor, opravdu se o sebe dobře starejte. Naučte se několik způsobů, jak to dělat, prostřednictvím internetu, prostřednictvím moudrých rodičů, přátel, starších lidí či prarodičů. Je mi to velmi líto. Omlouvám se za všechno utrpení, kterým musíte procházet – teď, během svého života, a možná i po životě, kvůli zbytkům karmických následků tohoto života, které nejsou zcela jen vaší vinou. Modlím se za lepší svět pro vaši budoucnost, s veškerou svou láskou a slzami lítosti, že jsem vám nemohla příliš pomoci, protože dospělí neposlouchají. Mohu se jen modlit za vaše bezpečí, štěstí a blaho, s veškerou svou láskou.

Prosím, každý den se modlete k Bohu, a snažte se být vegany pokud jimi ještě nejste. Prostě se snažte být veganem. To vám dá hodně bezpečí, které potřebujete. Děkuji vám. Bůh vás Miluje, děti, a já vás miluji navždy.

Pro více informací a ke stažení zdarma, navštivte prosím SupremeMasterTV.com/be-veg
Sledujte viac
Najnovšie videá
2022-12-02
449 Zobrazenia
1:23
2022-12-01
377 Zobrazenia
2022-12-01
1496 Zobrazenia
31:52

Pozoruhodné správy

114 Zobrazenia
2022-11-30
114 Zobrazenia
2022-11-30
2008 Zobrazenia
Zdieľajte
Zdieľať s
Vložiť
Spustit v čase
Stiahnuť
Mobil
Mobil
iPhone
Android
Sledujte v mobilnom prehliadači
GO
GO
Aplikácie
Naskenujte QR kód alebo si vyberte správny telefónny systém na stiahnutie
iPhone
Android