Następnie

OGŁOSZENIA SPECJALNE!

Obudźcie się i bądźcie weganami w tym czasie oczyszczania

2020-07-30
Szczegóły
Pobierz Docx
Czytaj więcej

Jeśli mówicie, że to wasz wybór, żeby jeść to, co chcecie, to ja powiem wam tak: pamiętajcie, za każdym razem, gdy wkładacie kawałek zwierzęcego mięsa czy krwi czy kości lub czegokolwiek jelit, cokolwiek, tych obrzydliwych rzeczy ze zwierząt do swoich ust, to musicie pamiętać, że wielu, wielu umiera z tego powodu albo już umarło przez to. Zwierzęta cierpią okrutna śmierć z powodu tego kawałka zwierzęcego produktu w waszych ustach. Wiele ludzi umiera z powodu zakaźnych chorób i innych chorób powiązanych z produktami zwierzęcymi, które promujecie lub polecacie czy wspieracie albo akceptujecie. Pamiętajcie zatem, wy jesteście odpowiedzialni za wszystkie te ofiary, zastanówcie się więc nad tym.

Oprócz tego, za każdym razem, gdy wkładacie kawałek zwierzęcych rzeczy w swoje usta, niszczycie część planety. Niszczycie przyszłość następnego pokolenia naszych dzieci. Tak więc, wy będziecie odpowiedzialni za to wszystko, nawet jeśli nie ma nikogo, kto was obwinia czy kto was oskarża, ale wasze sumienie to zrobi.

Ponadto, wasze dzieci i pra-pra wnuki będą się palić w takim nie do zniesienia piekielnym upale z powodu zmian klimatu, z powodu waszego wyboru diety mięsnej.

A jeśli jesteście liderem i nie prowadzicie ludzi we właściwym kierunku, to tak naprawdę, powinniście abdykować. Wybaczcie moje bezpośrednie słowa. Bycie liderem, to nie tylko siedzenie sobie tam, ze wszystkimi przywilejami i całym wam przyznanym luksusem, i zapominacie, że ludzie, dzieci, zwierzęta są każdego dnia w agonii za wasz kawałek mięsa i za to, czego nie zrobiliście, by pomóc w zmianach klimatu na lepsze i aby ratować życia dla ludzi i dla zwierząt. Będzie to więc w waszej świadomości. Nie unikniecie konsekwencji ponieważ Niebo wszystko zapisuje. Wiecie o tym. Wszystkie święte pisma mówią to samo. To nawet nie ja muszę to mówić. I nie będę przepraszać za to, co wam mówię, bo wy też to wiecie.

 

Aby obejrzeć lub pobrać pełne 6-części konferencji z Najwyższą Mistrzynią Ching Hai, która odbyła się 26 czerwca, 2020 r. pod tytułem: „Obudź się i bądź weganinem w tym czasie oczyszczania” prosimy zalogować się na stronę i szukać: „Obudź się”

Obejrzyj więcej
Lista odtwarzania
Udostępnij
Udostępnij dla
Umieść film
Rozpocznij od
Pobierz
Telefon komórkowy
Telefon komórkowy
iPhone
Android
Oglądaj w przeglądarce mobilnej
GO
GO
Aplikacja
Zeskanuj kod QR lub wybierz odpowiedni system telefoniczny do pobrania
iPhone
Android