Następnie

OGŁOSZENIA SPECJALNE!

PILNA wiadomość Najwyższej Mistrzyni Ching Hai do wszystkich przywódców i rządów świata

2020-03-29
Szczegóły
Pobierz Docx
Czytaj więcej
Szanowni liderzy i urzędnicy państwowi, jestem wam naprawdę wdzięczna za wszystko, co zrobiliście do tej pory, aby pomóc naszemu światu najlepiej jak potraficie. Dziękuję wam wszystkim. To jest tylko przypomnienie, bo wiem, że wiecie, co należy zrobić. Musicie chronić wszystkich pod waszymi skrzydłami - współobywateli i współmieszkańców, to znaczy, tak zwane zwierzęta. Są one całkowicie bezradne i zdane na łaskę ludzi. Faktem jest, że NIE MA HUMANITARNEGO UBOJU, nie ma czegoś takiego jak masowe legalne morderstwo niewinnych.

ŚWIAT PŁONIE, grozi, że się pogorszy w każdej chwili, LUDZIE I ZWIERZĘTA GINĄ w zastraszającym tempie. Niebiosa i Ziemia nękają nas coraz to nowymi, dziwniejszymi chorobami. Oznaki destrukcji są widoczne wszędzie. ZNAKI OSTRZEGAWCZE SĄ WYRAŹNE i oczywiste na całym świecie! Nasz klimat przyśpiesza. Przemysły związane z hodowlą zwierząt, ryb, producenci jaj, mleka, itp., wszystko, co ma związek ze zwierzętami, są najgorszymi producentami śmiertelnego metanu, która ogrzewa naszą planetę. Więc powstrzymanie tych brutalnych, morderczych biznesów jest najszybszym sposobem, aby ochłodzić naszą Ziemię.

Macie władzę żeby to wszystko powstrzymać. Macie przywilej, by WDROŻYĆ WEGAŃSKIE PRAWO, NIGDY WIĘCEJ BIZNESÓW POWODUJĄCYCH CIERPIENIE ZWIERZĄT. Zero bólu, agonii dla wszystkich istot, ludzi i zwierząt. Ponieważ dobroć zrodzi dobroć, a współczucie zrodzi współczucie. Miłosierdzie zrodzi miłosierdzie z Niebios. A to WEGAŃSKIE PRAWO JEST NAJSKUTECZNIEJSZYM SPOSOBEM, BY OCALIĆ NASZ ŚWIAT.

Więc nie uciekajcie już więcej od tej nieuniknionej decyzji. Po prostu WPROWADZCIE WEGAŃSKIE PRAWO I PODPISZCIE TO. Zanim będzie dla was za późno, by decydować o tym, co jest słuszne, zanim będzie za późno, by nawet żałować. Zanim spadnie na nas więcej gniewu Bożego, z bardziej surową pogodą, więcej plag, więcej strachu, więcej straconych żyć, znikną cenniejsze zasoby, więcej finansowej katastrofy.

Pracujcie dla Boga, z Bogiem. Więc będziecie czuć się lekko, czysto i szczęśliwie przez ROBIĄC WŁAŚĆIWĄ RZECZ, TERAZ. Ustanówcie WEGAŃSKIE PRAWO, by ocalić nasz świat. UCZYŃCIE WEGANIZM PRAWEM.

Jak w przypadku wszystkich naszych programów, widzowie mogą pobrać tę wiadomość bezpłatnie i wysłać ją do swoich szanownych przywódców rządowych, rodziny i przyjaciół. Niech Bóg błogosławi.

Trzy pozostałe ostatnie specjalne wiadomości: „PILNA wiadomość Najwyższej Mistrzyni Ching Hai do całego biznesu mięsnego i właścicieli przemysłowych hodowli zwierząt oraz przemysłu rybnego, producentów jajek, mleka, futer, testów laboratoryjnych, kosmetyków i skór”, „PILNE wezwanie Najwyższej Mistrzyni Ching Hai do ratowania naszego świata i modlitwy o wegański świat” oraz „PILNA wiadomość Najwyższej Mistrzyni Ching Hai do wszystkich przywódców religijnych i duchowych” można pobrać za darmo na stronie: SupremeMasterTV.com/download
Obejrzyj więcej
Lista odtwarzania
Udostępnij
Udostępnij dla
Umieść film
Rozpocznij od
Pobierz
Telefon komórkowy
Telefon komórkowy
iPhone
Android
Oglądaj w przeglądarce mobilnej
GO
GO
Aplikacja
Zeskanuj kod QR lub wybierz odpowiedni system telefoniczny do pobrania
iPhone
Android