Vyhľadávanie
Nasleduje
 

MIMORIADNE! / Návštěvy nebe a pekla: Svědectví

Duchovní zážitky, 2. část – Maso obsahuje vzpomínky zvířecích lidí & Negativní účinky konzumace masa

2021-12-23
Podrobnosti
Stiahnuť Docx
Čítajte viac
Milí diváci, ráda bych se s vámi podělila o příběh z mládí. Žila jsem v horách a málokdy jsem měla možnost jíst maso. Na televizi jsem se moc nedívala a internet jsem neměla vůbec. Jednoho dne poté, co jsem snědla maso, se mi zdál hrozný sen. V tom snu mě někdo chytil za nohy a zabodl do nich hák. Chtěla jsem jim říct, jak to bolí, ale z toho, jak mě pověsili hlavou dolů, jsem se pozvracela. A byla tam fronta, která mě měla posunout dopředu. Viděla jsem, jak moji bližní brečí a cítí paniku. Také jsem cítila strach. Pak mě někdo prostě zabil. Cítila jsem se tak slabá a měla jsem bolesti.

Druhý den jsem se zeptala rodičů: „Jak zabíjíte zvířecí lidi?“ Neodpověděli mi. Ale když mi dali do misky maso, strašně jsem se bála. Schovala jsem maso na dno a vyhodila ho. Ale i tak jsem měla nepříjemné pocity, když jsem spala.

O mnoho let později jsem byla tak šokována, když jsem v televizi viděla hrůzný proces zabíjení prasat-lidí. Bylo to poprvé, co jsem viděla to, co jsem už zažila ve snu.

Věřím, že maso, které jíte, obsahuje vzpomínky ze zvířecích lidí. A v mase je všechen strach. Bylo opravdu těžké ovládnout se, když jsem jedla maso. Člověk se prostě cítí bezdůvodně naštvaný a sklíčený. Moc bych si přála, abyste všichni pochopili, co jsem zažila. BÝT VEGANEM je opravdu ta nejlepší volba v životě! Yu-Wen z Tchaj-wanu (Formosa)

Vegani: protože se bojíme mučení a smrti.

Vegani: protože všechny bytosti trpí bolestí, když jsou řezány

Každý z Mistryniných žáků má podobné, odlišné nebo více vnitřních duchovních zážitků a/nebo požehnání vnějšího světa; toto jsou jen některé ukázky. Obvykle si je podle rady Mistryně necháváme pro sebe.

Další svědectví si můžete prohlédnout a stáhnout na adrese SupremeMasterTV.com/to-heaven
Zdieľajte
Zdieľať s
Vložiť
Spustit v čase
Stiahnuť
Mobil
Mobil
iPhone
Android
Sledujte v mobilnom prehliadači
GO
GO
Aplikácie
Naskenujte QR kód alebo si vyberte správny telefónny systém na stiahnutie
iPhone
Android