Vyhľadávanie
Nasleduje
 

MIMORIADNE! / Návštěvy nebe a pekla: Svědectví

Duchovní zážitky, 1. část – Význam celosvětové meditace za veganský svět

2021-12-03
Podrobnosti
Stiahnuť Docx
Čítajte viac
„Zdravím svou drahou Mistryni, Spasitelku světa a lidstva, a zdravím tým Supreme Master Television…

Chtěla bych všem divákům Supreme Master Television zdůraznit význam celosvětové meditace za Svět Veganů. Dnes večer jsem si při celosvětové meditaci všimla, že všichni účastníci meditace jsou spolu propojeni liniemi Světelné energie. Tato koncentrovaná energie pokrývá celou Zemi a postupně se stává rozsáhlejší, silnější a jasnější. A je to energie Síly Mistryně, která pozvedá a očišťuje svět.

V této meditaci jsem viděla dva velké vertikální Světelné kanály stojící na Zemi. Jeden byl energií našich proseb (žádostí) o pozvednutí světa, která stoupala vzhůru a byla spojena s Vyššími nebesy a světy. Druhý kanál byl pro přivolání pomoci Nebes k záchraně světa. V tomto kanálu byly různé léky, vakcíny, nové vynálezy a nové potraviny, které měly nahradit produkty vyrobené ze zvířecích lidí a které se vznášely ve Světle a sestupovaly na Zemi s cílem vytvořit veganský svět. Doufám, že tato meditace co nejdříve přinese světový mír. Minoo z Austrálie“

Veganství: protože Veganský Svět, Světový Mír potřebujeme všichni Veganský Svět, Světový Mír. Pomozte ho vytvořit.

Každý z Mistryniných žáků má podobné, odlišné nebo více vnitřních duchovních zážitků a/nebo požehnání vnějšího světa; toto jsou jen některé ukázky. Obvykle si je podle rady Mistryně necháváme pro sebe.

Další svědectví si můžete prohlédnout a stáhnout na adrese SupremeMasterTV.com/to-heaven
Zdieľajte
Zdieľať s
Vložiť
Spustit v čase
Stiahnuť
Mobil
Mobil
iPhone
Android
Sledujte v mobilnom prehliadači
GO
GO
Aplikácie
Naskenujte QR kód alebo si vyberte správny telefónny systém na stiahnutie
iPhone
Android