Następnie

OGŁOSZENIA SPECJALNE!

Najwyższej Mistrzyni Ching Hai Pilne Wezwanie do Ratowania naszego Świata i Modlenia się o Wegański Świat 6 luty 2020

2020-03-11
Szczegóły
Pobierz Docx
Czytaj więcej
Nie chcę już więcej przebierać w moich słowach. Nasz czas jest teraz krótki. Nasz świat jest w prawdziwej sytuacji kryzysowej. Niebo się gniewa. Ziemia się gniewa. Natura się gniewa, czekając, czekając, abyśmy zawrócili do naszej pierwotnej, kochającej, życzliwej natury, tak jak Bóg chciał nas, żebyśmy mieli. Czekając na nas, byśmy użyli tej mocy i uratowali innych, i uratowali siebie, i nasze rodziny. Pomóżcie planecie. Uratujcie zwierzęta. Ocalcie nasz świat. Bądźcie bohaterami.

Będziemy modlić się wspólnie. Jeśli wierzycie w sprawiedliwość, nawet jeśli nie możecie być w tym momencie weganami, módlcie się, abyście byli wkrótce. Módlcie się o Wegański Świat. Módlcie się z nami w ustalonym dniu w niedzielę, 9 lutego 2020 roku, o godz. 21:00 czasu Hongkongu. Nasze modlitwy będą potężne, ponieważ są wspierane przez Niebiosa i Świętych i Moc Boga. Postarałam się o to. Ma to niesamowitą moc, nigdy wcześniej nie znaną przez ludzkość szczególnie teraz, kiedy robimy to razem i staniecie się weganami lub modlicie się, by być weganami, albo chcecie być weganami z całą waszą życzliwością, wrodzoną cechą wewnątrz was. Będzie to skuteczne, bardzo skuteczne. Proszę, powiedzcie członkom waszej rodziny, przyjaciołom, znajomym, kogokolwiek znacie, aby modlili się z wami, z nami o wegański świat. Jest to dobre również dla nich.

Możemy RAZEM MODLIĆ SIĘ MEDYTOWAĆ około pół godziny. Możemy też kontynuować tak w każdy weekend; PONOWNIE W KAŻDĄ NIEDZIELĘ Będziemy to robić, poza wszystkim innym, co robimy, aż Wegański Świat będzie tutaj. Nie przestaniemy. Nawet szczerze przez 5 minut, 20 minut, to wszystko pomaga w sprzątaniu naszego świata, aby ocalić nasze dzieci i żyć szlachetnym, godnym, przyzwoitym życiem, jak na dzieci Boże przystało. Dołączcie do nas, by ratować niewinnych. Dołączcie do nas, by ratować nasz świat. Proszę! Niech Bóg was błogosławi na zawsze, w tym życiu i następnym.

Jest kilka tykających bomb, nie tylko jedna. Nie trzeba nawet czekać na zamianę klimatu. Cała ta zła, udręczona energia celuje w nas. W porównaniu do tej energii bomba atomowa to nic. To jak dziecięca zabawka. Piekło jest nieuniknione, jeśli nie zmienimy naszego stylu życia. Dołączcie do nas, proszę, by medytować w każdą niedzielę o godz. 9:00 wieczorem (czasu w Hong Kongu). Zaalarmujcie gdziekolwiek jesteście, cokolwiek robicie, zatrzymajcie się proszę na parę chwil, aby pomodlić się o Wegański Świat z nami, ze mną.
Obejrzyj więcej
Lista odtwarzania
Udostępnij
Udostępnij dla
Umieść film
Rozpocznij od
Pobierz
Telefon komórkowy
Telefon komórkowy
iPhone
Android
Oglądaj w przeglądarce mobilnej
GO
GO
Aplikacja
Zeskanuj kod QR lub wybierz odpowiedni system telefoniczny do pobrania
iPhone
Android